Transparența în exercitarea demnităților și funcțiilor publice
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Declarații de avere și de interese > Servicii Versiunea pentru printare
Serviciile Camerei Deputaților

Nr.
crt.
Nume și prenume Funcția Compartimentul Data plecării/
suspendării
Declarația
de avere
Declarația
de interese
1. Cozma Elena consilier parlam. Serviciul pentru securitatea informațiilor 07-10-2021 08.10.2021 08.10.2021
2. Popa Vasilica consilier parlam. Comisia pentru buget, finanțe și bănci 01-10-2021 05.10.2021 05.10.2021
3. Lovin Ramona referent Grupul parlamentar AUR 10-09-2021 16.02.2021 16.02.2021
4. Stănescu Decebal-Petru consilier parlam. Comisia pentru muncă și protecție socială 18-08-2021 30.08.2021 30.08.2021
5. Cojocaru Alina-Elena consultant parlam. Grupul parlamentar AUR 11-08-2021 16.08.2021 16.08.2021
6. Ciuvercă Elena referent Comisia pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară și servicii specifice 19-07-2021 19.07.2021 19.07.2021
7. Pîrvulescu Tatiana consilier parlam. Comisia permanentă a Camerei Deputaților și Senatului privind Statutul deputaților și al senatorilor, organizarea și funcționarea ședințelor comune ale Camerei Deputaților și Senatului 13-07-2021 13.07.2021 13.07.2021
8. Tuluș Rodica consilier parlam. Comisia pentru afaceri europene 01-07-2021 05.07.2021 05.07.2021
9. Cotoc Anca-Daria consilier parlam. Comisia pentru apărare, ordine publică și siguranță națională 30-06-2021 29.06.2021 29.06.2021
10. Șerban Luminița consilier parlam. Serviciul decontări 08-06-2021 09.06.2021 09.06.2021
11. Brabete Valentin consilier parlam. Serviciul pentru managementul rețelei, logistică și Internet 07-06-2021 02.06.2021 02.06.2021
12. Cherbis Florin-Ionel consilier parlam. Compartimentul situații de urgență și evidență militară 03-06-2021 07.06.2021 07.06.2021
13. Băloiu Camelia-Valentina consilier parlam. Serviciul pentru activități finanțate din venituri proprii 02-06-2021 02.06.2021 02.06.2021
14. Ștefănescu Sebastian-David consilier parlam. Comisia pentru cercetarea abuzurilor, corupției și petiții 05-05-2021 04.05.2021 04.05.2021
15. Focșeneanu Mirela consilier parlam. Serviciul organizarea și salarizarea aparatului de lucru al Camerei Deputaților 04-05-2021 27.04.2021 27.04.2021
16. Codreanu Constantin consilier parlam. Grupul parlamentar AUR 23-04-2021 18.05.2021 18.05.2021
17. Dimitrescu Gheorghe consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 21-04-2021 13.05.2021 13.05.2021
18. Pătrașcu Niculae consultant Compartimentul catering 01-04-2021 19.06.2009 19.06.2009
19. Berbeceanu Traian consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 01-04-2021 07.04.2021 07.04.2021
20. Ristea Luminița-Violeta consilier Grupul parlamentar al PSD 01-04-2021 03.06.2009 03.06.2009
21. Constantinescu Cristina referent Comisia pentru învățământ 01-04-2021 12.04.2021 12.04.2021
22. Popa Carmen-Elenița director Grupul parlamentar al Alianței USR PLUS 28-02-2021 02.03.2021 02.03.2021
23. Toma Cristian-Vasile consilier parlam. SERVICIUL JURIDIC 24-02-2021 05.03.2021 05.03.2021
24. Paul Voicu consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 15-02-2021 18.02.2021 18.02.2021
25. Titirișcă Cristina consilier parlam. Direcția procedură legislativă, sinteze și evaluări 01-02-2021 10.02.2021 10.02.2021
26. Sabău Stanca consilier parlam. Compartimentul control de gestiune 01-02-2021 10.02.2021 10.02.2021
27. Araiman Paulina consilier parlam. Biroul indemnizații deputați și salarizare personal birouri parlamentare 04-01-2021 28.01.2021 28.01.2021
28. Gheorghe Stela consilier parlam. Grupul de consilieri 29-12-2020 30.12.2020 30.12.2020
29. Drăghincescu Simona consilier parlam. Cabinet chestor GeorgeCristian Tuță 21-12-2020 05.01.2021 05.01.2021
30. Muntean Oana-Aurelia consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 21-12-2020 28.12.2020 28.12.2020
31. Elian Carmen consilier Cabinet secretar OvidiuVictor Ganț 21-12-2020 06.02.2017 06.02.2017
32. Moldovan Adrian consilier Comisia parlamentară a revoluționarilor din Decembrie 1989 21-12-2020 09.10.2014 09.10.2014
33. Vasile Aurelia consilier parlam. Comisia pentru muncă și protecție socială 21-12-2020 03.06.2020 03.06.2020
34. Marinescu Gheorghe consilier Comisia pentru sănătate și familie 20-12-2020 03.10.2017 26.09.2017
35. Lăduncă Gică consilier Serviciul dispecerat tehnic și audit energetic 20-12-2020 18.01.2018 18.01.2018
36. Ristea Luminița-Violeta consilier Grupul parlamentar al PSD 19-12-2020 03.06.2009 03.06.2009
37. Tudor Alexandru-Val consilier Grupul de consilieri 19-12-2020 06.04.2020 06.04.2020
38. Pleșa Diana-Mihaela expert parlamentar Grupul parlamentar al PSD 19-12-2020 28.12.2020 28.12.2020
39. Lupu Mircea consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 19-12-2020 15.01.2021 15.01.2021
40. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 19-12-2020 15.01.2021 15.01.2021
41. Popa Carmen-Elenița șef serviciu Grupul parlamentar al USR 18-12-2020 02.03.2021 02.03.2021
42. Dobrinescu Luminița-Ana consilier parlam. Serviciul contractări 14-12-2020 11.06.2020 11.06.2020
43. Răvășilă Flavius-Florin consilier Grupul parlamentar al PNL 09-12-2020 29.10.2020 29.10.2020
44. Marinescu Mircea consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 07-12-2020 18.12.2020 18.12.2020
45. Durleci-Mateescu Cristian-Dan consilier Grupul parlamentar al PSD 04-12-2020 05.08.2020 05.08.2020
46. Costreie Toma-Bogdan consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 26-11-2020 02.12.2020 02.12.2020
47. Petcu Adrian consilier parlam. Cabinet vicepreședinte 23-11-2020 02.12.2020 02.12.2020
48. Albu Nicolae consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 17-11-2020 02.12.2020 02.12.2020
49. Berbece Gheorghiță consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 11-11-2020 23.11.2020 23.11.2020
50. Gheorghe Vlad-Dan consultant Grupul parlamentar al USR 10-11-2020 30.03.2018 30.03.2018
51. Gulin Carmen consilier parlam. Direcția pentru relații cu parlamentele naționale 01-10-2020 30.09.2020 30.09.2020
52. Cazan Iulia-Elena consilier parlam. Grupul parlamentar PRO România 22-09-2020 23.09.2020 23.09.2020
53. Chelaru Sofia șef serviciu Comisia pentru administrație publică și amenajarea teritoriului 22-09-2020 15.06.2020 15.06.2020
54. Vasilescu Valentin consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 08-09-2020 15.09.2020 15.09.2020
55. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 02-09-2020 15.01.2021 15.01.2021
56. Voica Ioan consilier parlam. Comisia pentru învățământ, știință, tineret și sport 31-08-2020 07.09.2020 07.09.2020
57. Pirtea Lorena-Mariela consilier parlam. Grupul parlamentar PRO Europa 05-08-2020 12.08.2020 12.08.2020
58. Anghel Lucia consilier parlam. Serviciul organizarea și salarizarea aparatului de lucru al Camerei Deputaților 03-08-2020 07.08.2020 07.08.2020
59. Beleț Mihaela-Camelia consilier parlam. Cabinet secretar DragoșGabriel Zisopol 31-07-2020 13.08.2020 13.08.2020
60. Căciuleanu Mihai-Călin consultant parlam. Grupul parlamentar al PSD 10-07-2020 22.07.2020 22.07.2020
61. Vasile Maria șef birou Biroul evidență Monitorul Oficial 01-07-2020 23.07.2020 23.07.2020
62. Mihai Cristian-Dănuț consilier parlam. Cabinet chestor LaurențiuDan Leoreanu 01-07-2020 14.07.2020 14.07.2020
63. Damian Cătălina Teodora consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 20-06-2020 15.06.2020 15.06.2020
64. Cumpătă Lucian-Marius consilier parlam. Comisia pentru industrii și servicii 15-06-2020 15.06.2020 15.06.2020
65. Anghel Ioana consilier parlam. Serviciul contabilitate 02-06-2020 15.06.2020 15.06.2020
66. Gheorghe Doina consilier parlam. Serviciul contabilitate 02-06-2020 15.06.2020 15.06.2020
67. Toma Mihaela-Valeria șef serviciu Serviciul achiziții publice 02-06-2020 15.06.2020 15.06.2020
68. Gogoneață Carmen-Cristina consilier Serviciul viziteexpoziții 02-06-2020 29.10.2010 29.10.2010
69. Matei Steliana referent Compartimentul pentru transcrierea și redactarea lucrărilor plenului 15-05-2020 03.06.2020 03.06.2020
70. Bogdan Olimpia-Anca consilier parlam. Biroul studii, documentare și analiză parlamentară 04-05-2020 29.05.2020 29.05.2020
71. Pop Elena consilier parlam. Serviciul pentru securitatea informațiilor 30-04-2020 12.06.2019 12.06.2019
72. Bucur Mariana director Direcția decontări cu deputații 23-04-2020 28.04.2020 28.04.2020
73. Barna Maria-Eugenia consilier parlam. Comisia pentru egalitatea de șanse pentru femei și bărbați 30-03-2020 24.04.2020 24.04.2020
74. Păunescu Aleodor-Daniel consilier parlam. Serviciul pentru activități în comisii 25-03-2020 15.04.2020 15.04.2020
75. Bantaș Constantin șef serviciu Serviciul pentru activități în comisii 16-03-2020 16.03.2020 16.03.2020
76. Balogh Boglarka-Etelka șef serviciu Grupul parlamentar al UDMR 09-03-2020 02.06.2020 02.06.2020
77. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
78. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
79. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
80. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
81. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
82. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
83. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
84. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
85. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
86. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
87. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
88. Seserman Sorin-Alin consilier parlam. Cabinet vicepreședinte MarilenGabriel Pirtea 01-03-2020 26.03.2020 26.03.2020
89. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
90. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
91. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
92. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
93. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
94. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
95. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
96. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
97. Ivan-Cucu Gabriela-Mihaela expert parlamentar Comisia juridică, de disciplină și imunități 27-02-2020 26.03.2020 26.03.2020
98. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
99. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
100. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
101. Sirgher Iulia-Alexandra consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 27-02-2020 15.01.2021 15.01.2021
102. Pușcașu Geanina-Cristina consilier parlam. Grupul parlamentar PRO Europa 20-02-2020 02.03.2020 02.03.2020
103. Cosca Anca-Sabina consilier Grupul parlamentar al ALDE 10-02-2020 06.03.2014 06.03.2014
104. Gâja Eugenia consilier Biroul pentru evidența tehnicoperativă a gestiunii 03-02-2020 25.07.2013 25.07.2013
105. Copoț Mihai-Gavril consilier parlam. Serviciul pentru securitatea informațiilor 31-12-2019 15.01.2020 15.01.2020
106. Benga Sonia consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 26-11-2019 02.12.2019 02.12.2019
107. Putineanu Irina consilier parlam. Grupul parlamentar al PNL 18-11-2019 04.12.2019 04.12.2019
108. Anderco Aliz-Timea consilier parlam. Grupul parlamentar al UDMR 12-11-2019 12.11.2019 12.11.2019
109. Bucur Adrian consilier Grupul parlamentar al PSD 08-11-2019 24.04.2017 24.04.2017
110. Bunea Florin șef serviciu Serviciul mecanizare și transporturi diverse 27-10-2019 12.06.2019 12.06.2019
111. Georgian Daniela-Rodica consilier parlam. Direcția pentru relații cu parlamentele naționale 17-10-2019 21.10.2019 21.10.2019
112. Tărlungeanu Adelina-Petronela referent Comisia juridică, de disciplină și imunități 07-10-2019 22.10.2019 22.10.2019
113. Georgescu Maria consilier parlam. Compartimentul evidență personal birouri parlamentare 07-10-2019 14.10.2019 14.10.2019
114. Cosca Anca-Sabina consilier Grupul parlamentar ALDE 18-09-2019 06.03.2014 06.03.2014
115. Damian Cătălina Teodora consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 13-09-2019 15.06.2020 15.06.2020
116. Lupu Mircea consilier Comisia pentru apărare, ordine publică și siguranță națională 04-09-2019 15.01.2021 15.01.2021
117. Ursa Paraschiva consilier parlam. Direcția procedură legislativă, sinteze și evaluări 02-09-2019 03.09.2019 03.09.2019
118. Costin Mihai consilier parlam. Biroul registratură și arhivă 02-09-2019 13.09.2019 13.09.2019
119. Filimon Octavian consilier parlam. Comisia pentru administrație publică și amenajarea teritoriului 02-09-2019 11.09.2019 11.09.2019
120. Caraman Mirela consilier parlam. Cabinet Președinte 01-09-2019 23.08.2019 23.08.2019
121. Pop Horia-Adrian consilier parlam. Biroul Comunicare cu Massmedia și imagine 13-08-2019 13.08.2019 13.08.2019
122. Fetcu Georgeta referent Biroul studii, documentare și analiză parlamentară 08-08-2019 08.08.2019 08.08.2019
123. Vlad Claudiu Emilian consilier parlam. Grupul parlamentar al PSD 07-08-2019 02.09.2019 02.09.2019
124. Mărăcineanu Daniel consilier parlam. Comisia pentru buget, finanțe și bănci 04-07-2019 10.07.2019 10.07.2019
125. Istrate Tatiana consilier Grupul parlamentar ALDE 02-07-2019 19.09.2013 19.09.2013
126. Dincea Sorin-Laurențiu consilier parlam. Comisia pentru afaceri europene 01-07-2019 01.07.2019 01.07.2019
127. Ungureanu Rodica șef serviciu Serviciul protocol 01-07-2019 11.07.2019 11.07.2019
128. Lungu Sergiu consilier parlam. Compartimentul sănătate și securitate în muncă 07-06-2019 07.06.2019 07.06.2019
129. Iacovache Marioara consilier parlam. Compartimentul CFP 02-05-2019 06.05.2019 06.05.2019
130. Sgură Emilian consilier parlam. Serviciul contractări 02-05-2019 25.04.2019 25.04.2019
131. Achim Adriana-Olivia consilier parlam. DIRECȚIA INFORMATICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII 22-04-2019 23.04.2019 23.04.2019
132. Flintoacă Victorița-Mihaiela consilier Comisia pentru cultură, arte și mijloace de informare în masă 19-04-2019 12.05.2016 12.05.2016
133. Păiș Silvia consilier parlam. Serviciul organizarea și salarizarea aparatului de lucru al Camerei Deputaților 11-03-2019 27.03.2019 27.03.2019
134. Săraru Elena-Alexandra-Cornelia consilier parlam. Biroul Comunicare cu Massmedia și imagine 15-02-2019 21.02.2019 21.02.2019
135. Constantin Andra consilier parlam. Cabinet secretar Georgian Pop 04-02-2019 12.02.2019 12.02.2019
136. Dragomir Marilena consilier Biroul pentru evidența tehnicoperativă a gestiunii 23-01-2019 17.07.2013 17.07.2013
137. Ionescu Radu-Alexandru consilier parlam. DIRECȚIA PENTRU PROMOVAREA ACTIVITĂȚII PARLAMENTARE 01-01-2019 25.01.2019 25.01.2019
138. Cojocaru Maria consilier Biroul pentru evidența tehnicoperativă a gestiunii 20-12-2018 17.07.2013 17.07.2013
139. Zamfirescu Camelia consilier parlam. Comisia pentru cercetarea abuzurilor, corupției și petiții 03-12-2018 27.12.2018 27.12.2018
140. Popa Anca-Mihaela expert parlamentar Biroul Comunicare cu Massmedia și imagine 25-11-2018 20.02.2019 20.02.2019
141. Milanovici Ionuț-Romică consilier Cabinet vicepreședinte CarmenIleana Mihălcescu 01-11-2018 07.12.2016 07.12.2016

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 21 octombrie 2021, 7:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro