Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Acte adoptate > Camera Deputatilor > Hotărâri > 2006 Versiunea pentru printare
de Camera Deputatilor

  Nr.  
  crt.  
  Număr  
  și dată  
Titlu
1.     1/01.02.2006   HOTĂRÂRE pentru alegerea vicepreședinților, secretarilor și chestorilor Camerei Deputaților
2.     2/06.02.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
3.     3/09.02.2006   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
4.     4/13.02.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Regulamentului Camerei Deputaților
5.     5/14.02.2006   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
6.     6/20.02.2006   HOTĂRÂRE privind numirea secretarului general și a unui secretar general adjunct al Camerei Deputaților
7.     7/28.02.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
8.     8/02.03.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
9.     9/16.03.2006   HOTĂRÂRE privind demisia domnului deputat Adrian Năstase din funcția de președinte al Camerei Deputaților
10.     10/20.03.2006   HOTĂRÂRE pentru alegerea președintelui Camerei Deputaților
11.     11/20.03.2006   HOTĂRÂRE privind renunțarea la funcții a doi membri ai Biroului permanent al Camerei Deputaților
12.     12/20.03.2006   HOTĂRÂRE pentru alegerea unui vicepreședinte și a unui secretar ai Camerei Deputaților
13.     13/27.03.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
14.     14/04.04.2006   HOTĂRÂRE privind demisia din funcție a unui chestor al Camerei Deputaților
15.     15/04.04.2006   HOTĂRÂRE pentru alegerea unui chestor al Camerei Deputaților
16.     16/10.04.2006   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
17.     17/15.05.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
18.     18/22.05.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
19.     19/05.06.2006   HOTĂRÂRE privind încuviințarea înființării subcomisiei de anchetă pentru cercetarea modului în care au fost aplicate și respectate măsurile de prevenire și combatere a gripei aviare
20.     20/12.06.2006   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
21.     21/05.07.2006   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
22.     22/05.07.2006   HOTĂRÂRE cu privire la validarea unui mandat de deputat
23.     23/05.07.2006   HOTĂRÂRE privind structura organizatorică a serviciilor Camerei Deputaților
24.     24/04.09.2006   HOTĂRÂRE pentru alegerea vicepreședinților, secretarilor și chestorilor Camerei Deputaților
25.     25/11.09.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
26.     26/18.09.2006   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
27.     27/03.10.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
28.     28/03.10.2006   HOTĂRÂRE pentru numirea unui judecător la Curtea Constituțională
29.     29/12.10.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
30.     30/12.10.2006   HOTĂRÂRE privind bugetul Camerei Deputaților pe anul 2007
31.     31/07.11.2006   HOTĂRÂRE pentru aprobarea Regulamentului de organizare și funcționare al serviciilor Camerei Deputaților, precum și a statului de funcții pe anul 2006
32.     32/22.11.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
33.     33/06.12.2006   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 30/2006 privind bugetul Camerei Deputaților pe anul 2007
34.     34/06.12.2006   HOTĂRÂRE privind instituirea Comisiei de anchetă parlamentară pentru analiza activității Ministerului Economiei și Comerțului
35.     35/13.12.2006   HOTĂRÂRE cu privire la validarea unui mandat de deputat
36.     36/13.12.2006   HOTĂRÂRE privind demisia din funcție a unui chestor al Camerei Deputaților
37.     37/13.12.2006   HOTĂRÂRE pentru alegerea unui chestor al Camerei Deputaților
38.     38/19.12.2006   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 noiembrie 2017, 8:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro