Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Acte adoptate > Camera Deputatilor > Hotărâri > 2007 Versiunea pentru printare
de Camera Deputatilor

  Nr.  
  crt.  
  Număr  
  și dată  
Titlu
1.     1/05.02.2007   HOTĂRÂRE pentru alegerea vicepreședinților, secretarilor și chestorilor Camerei Deputaților
2.     2/06.02.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
3.     3/06.02.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
4.     4/12.02.2007   HOTĂRÂRE pentru prelungirea termenului prevăzut la art. 8 alin. (1) din Hotărârea Camerei Deputaților nr. 34/2006 privind instituirea Comisiei de anchetă parlamentară pentru analiza activității Ministerului Economiei și Comerțului
5.     5/20.02.2007   HOTĂRÂRE pentru aprobarea Statului de funcții al serviciilor Camerei Deputaților pe anul 2007
6.     6/20.02.2007   HOTĂRÂRE privind încuviințarea pornirii unei anchete parlamentare de către Comisia pentru cercetarea abuzurilor, corupției și pentru petiții, în vederea cercetării legalității retrocedării Castelului Bran și a procedurii de scoatere la vânzare a acestuia
7.     7/20.02.2007   HOTĂRÂRE privind contul de execuție a bugetului Camerei Deputaților pe anul 2004
8.     8/20.02.2007   HOTĂRÂRE privind contul de execuție a bugetului Camerei Deputaților pe anul 2005
9.     9/26.02.2007   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
10.     10/05.03.2007   HOTĂRÂRE pentru modificarea numărului maxim al membrilor Comisiei juridice, de disciplină și imunități
11.     11/05.03.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
12.     12/12.03.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
13.     13/12.03.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
14.     14/19.03.2007   HOTĂRÂRE cu privire la validarea unui mandat de deputat
15.     15/26.03.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
16.     16/26.03.2007   HOTĂRÂRE pentru prelungirea termenului prevăzut la art. 8 alin. (1) din Hotărârea Camerei Deputaților nr. 34/2006 privind instituirea Comisiei de anchetă parlamentară pentru analiza activității Ministerului Economiei și Comerțului
17.     17/26.03.2007   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
18.     18/16.04.2007   HOTĂRÂRE pentru prelungirea termenului prevăzut la art. 8 alin. (1) din Hotărârea Camerei Deputaților nr. 6/2007 privind încuviințarea pornirii unei anchete parlamentare de către Comisia pentru cercetarea abuzurilor, corupției și pentru petiții, în vederea cercetării legalității retrocedării Castelului Bran și a procedurii de scoatere la vânzare a acestuia
19.     19/24.04.2007   HOTĂRÂRE privind numirea a 3 membri ai Adunării reprezentanților Casei Naționale de Asigurări de Sănătate
20.     20/03.05.2007   HOTĂRÂRE pentru constituirea Comisiei parlamentare de anchetă privind verificarea unor aspecte referitoare la activitatea președintelui Curții de Conturi a României
21.     21/03.05.2007   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
22.     22/22.05.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
23.     23/29.05.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
24.     24/05.06.2007   HOTĂRÂRE cu privire la validarea unui mandat de deputat
25.     25/07.06.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
26.     26/12.06.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
27.     27/11.06.2007   HOTĂRÂRE pentru numirea unui judecător la Curtea Constituțională
28.     28/26.06.2007   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
29.     29/26.06.2007   HOTĂRÂRE privind atribuirea de spațiu pentru sediul Clubului Parlamentarilor Români - Ion Rațiu
30.     30/26.06.2007   HOTĂRÂRE pentru modificarea și completarea Regulamentului de organizare si funcționare al serviciilor Camerei Deputaților, precum și a statului de funcții pe anul 2006, aprobat prin Hotărârea Camerei Deputaților nr. 31/2006, precum și a statului de funcții al serviciilor Camerei Deputaților pe anul 2007, aprobat prin Hotărârea Camerei Deputaților nr. 5/2007
31.     31/26.06.2007   HOTĂRÂRE privind contul de execuție a bugetului Camerei Deputaților pe anul 2006
32.     32/03.09.2007   HOTĂRÂRE pentru alegerea vicepreședinților, secretarilor și chestorilor Camerei Deputaților
33.     33/03.09.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
34.     34/10.09.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
35.     35/10.09.2007   HOTĂRÂRE privind completarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 5/2007 pentru aprobarea Statului de funcții al serviciilor Camerei Deputaților pe anul 2007
36.     36/25.09.2007   HOTĂRÂRE referitoare la raportul Subcomisiei de anchetă parlamentară privind cercetarea legalității retrocedării Castelului Bran și a procedurii de scoatere la vânzare a acestuia
37.     37/16.10.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
38.     38/23.10.2007   HOTĂRÂRE privind bugetul Camerei Deputaților pe anul 2008
39.     39/05.11.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
40.     40/06.11.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unui deputat
41.     41/13.11.2007   HOTĂRÂRE pentru modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 privind aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
42.     42/04.12.2007   HOTĂRÂRE privind demisia unor deputați
43.     43/11.12.2007   HOTĂRÂRE privind modificarea Hotărârii Camerei Deputaților nr. 42/2004 pentru aprobarea componenței nominale a comisiilor permanente ale Camerei Deputaților
44.     44/19.12.2007   HOTĂRÂRE privind validarea unor mandate de deputat

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 noiembrie 2017, 3:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro