Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Serviciile Camerei Deputaților > Conducere Versiunea pentru printare
Secretari generali

Secretari generali   Responsabilități
- Silvia-Claudia MIHALCEA - din 21 februarie 2017 în funcție
- Cristian Adrian PANCIU - în perioada 21 decembrie 2012 - 21 februarie 2017
- Ileana Maria LUNCAN - în perioada 30 octombrie 2012 - 21 decembrie 2012 interimar
- Gheorghe BARBU - în perioada 22 decembrie 2008 - 30 octombrie 2012
- Titu Nicolae GHEORGHIOF - în perioada 12 februarie 2008 - 22 decembrie 2008
- Georgeta Elisabeta IONESCU - în perioada 20 februarie 2006 - 12 februarie 2008
- Mihai UNGHIANU - în perioada 9 iunie 2003 - 20 februarie 2006 interimar
- Ștefan Cristian IONESCU - în perioada 22 februarie 2001 - 9 iunie 2003
- Florin COSTINIU - în perioada 9 iulie 1998 - 8 februarie 2001
- Lucian MIHAI - în perioada 19 decembrie 1996 - 9 iulie 1998
- Acsinte GASPAR - în perioada 27 iunie 1990 - 9 decembrie 1996

Secretari generali-adjuncți  
- Georgică TOBĂ - din 1 martie 2017 în funcție
interimar
- Silvia-Claudia MIHALCEA - în perioada 30 martie 2016 - 21 februarie 2017
- Georgică TOBĂ - în perioada 12 noiembrie 2015 - 30 martie 2016 interimar
- George Ionuț DUMITRICĂ - din 21 decembrie 2012 în funcție
- Ileana Maria LUNCAN - în perioada 22 mai 2012 - 12 noiembrie 2015
- Marian ENACHE - în perioada 23 noiembrie 2010 - 3 octombrie 2012
- István GÁSPÁR - în perioada 23 noiembrie 2010 - 14 mai 2012
- Valer DORNEANU - în perioada 30 aprilie 2009 - 22 octombrie 2010
- Ileana Maria LUNCAN - în perioada 30 aprilie 2009 - 23 noiembrie 2010
- Nicolae SFĂCĂREANU - în perioada 20 februarie 2006 - 30 aprilie 2009
- Mihai UNGHIANU - în perioada 16 mai 2002 - 30 aprilie 2009
- Florea COJOC - în perioada 26 iunie 1997 - 29 august 2001
- Gheorghe STAN - în perioada 1993 - 2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 14 decembrie 2018, 0:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro