Transparența în exercitarea demnităților și funcțiilor publice
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Declarații de avere și de interese > DECLARATIILE DE AVERE SI DE INTERESE ALE DEPUTATILOR Versiunea pentru printare
Sunteți aici: Prima pagină > Declarații de avere și interese > Deputați Legislatura 2012-2016

DECLARATIILE DE INTERESE ALE DEPUTATILOR - LEGISLATURA 2012-2016

Nr.
crt.
Nume și prenume Grupul
parlamentar
Declarația
1. Adam Luminița-Pachel UNPR
  28-12-2016
  09-05-2016
  04-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
2. Alexe Costel PNL
  18-01-2017
  15-06-2016
  18-08-2015
  15-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
  20-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
4. Almăjanu Marin PNL
  19-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  04-06-2013
  17-12-2012
5. Amet Varol Minoritati
  10-01-2017
  18-05-2016
  26-05-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
6. Anastase Roberta Alma PNL
  19-12-2016
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
7. Andea Petru PSD
  20-12-2016
  08-06-2016
  11-06-2015
  03-06-2014
  11-06-2013
  05-02-2013
  19-12-2012
8. Andronache Gabriel PNL
  21-12-2016
  08-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
9. Anghel Gabriela-Lola PNL
  09-01-2017
  15-06-2016
  11-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  04-01-2013
  18-12-2012
10. Antal István UDMR
  16-01-2017
  08-06-2016
  09-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
11. Anton Marin PNL
  28-12-2016
  14-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  20-06-2013
  12-06-2013
  18-12-2012
12. Anușca Roxana-Florentina PNL
  12-01-2017
  15-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
13. Ardeleanu Sanda-Maria PNL
  29-12-2016
  07-06-2016
  21-04-2015
  02-06-2014
  06-06-2013
  18-12-2012
14. Avram Constantin ALDE
  11-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  05-06-2013
  12-02-2013
  18-12-2012
15. Avram Marian PSD
  18-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
16. Axente Ioan
  17-01-2017
  08-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
17. Babuș Radu PSD
  20-12-2016
  13-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
18. Balan Ioan PNL
  04-01-2017
  09-06-2016
  04-06-2015
  02-06-2014
  06-06-2013
  17-12-2012
19. Baltă Mihai PSD
  20-12-2016
  14-06-2016
  11-06-2015
  02-06-2014
  10-06-2013
  16-01-2013
  19-12-2012
20. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
  17-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
21. Bălan Ion PSD
  18-01-2017
  14-06-2016
  09-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  04-01-2013
22. Bănicioiu Nicolae PSD
  04-01-2017
  15-06-2016
  11-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
23. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
  19-01-2017
  08-06-2016
  08-06-2015
  23-04-2014
  21-05-2013
  18-12-2012
24. Bejinariu Eugen PSD
  28-12-2016
  06-06-2016
  02-11-2015
  19-05-2015
  12-06-2014
  10-03-2014
  03-06-2013
  17-12-2012
25. Benga Ioan PSD
  10-01-2017
  08-06-2016
  03-06-2015
  10-06-2014
  08-10-2013
  18-06-2013
  04-06-2013
  28-05-2013
  17-12-2012
26. Berci Vasile PNL
  20-12-2016
  10-05-2016
  20-05-2015
  27-05-2014
  29-05-2013
  18-12-2012
27. Birchall Ana PSD
  11-01-2017
  10-10-2016
  07-07-2016
  14-06-2016
  11-06-2015
  12-06-2014
  11-02-2014
  03-09-2013
  12-06-2013
  08-05-2013
  17-12-2012
28. Bîrsășteanu Florică PSD
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  16-06-2014
29. Blăjuț Viorel-Ionel
  19-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
30. Blănariu Valentin PSD
  29-12-2016
  07-06-2016
  04-06-2015
  13-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
31. Boboc Valentin Gabriel PSD
  19-12-2016
  13-06-2016
  09-06-2015
  12-05-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
32. Bode Lucian Nicolae PNL
  19-12-2016
  09-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  27-05-2013
  19-12-2012
33. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
  16-01-2017
  15-06-2016
  05-05-2015
  12-05-2014
  04-06-2013
  19-12-2012
34. Bogdănici Camelia-Margareta UNPR
  05-01-2017
  08-06-2016
  03-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
35. Bónis István UDMR
  29-12-2016
  14-06-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
36. Borbély László UDMR
  17-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
37. Bordeianu Dan PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  10-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
38. Bucur Constantin-Alin ALDE
  11-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  13-06-2013
  18-01-2013
  08-01-2013
39. Bucura-Oprescu Simona PSD
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
40. Budurescu Daniel-Stamate ALDE
  19-12-2016
  13-06-2016
  02-06-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
41. Buican Cristian PNL
  19-12-2016
  08-06-2016
  18-05-2015
  10-06-2014
  21-05-2013
  18-12-2012
42. Buicu Corneliu-Florin PSD
  19-12-2016
  13-06-2016
  20-05-2015
  28-05-2014
  07-06-2013
  18-12-2012
43. Burlacu Ștefan UNPR
  18-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
44. Calimente Mihăiță ALDE
  21-12-2016
  13-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
45. Caloianu Mario-Ernest UNPR
  16-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  21-01-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
46. Calotă Florică Ică ALDE
  28-12-2016
  23-05-2016
  27-05-2015
  01-09-2014
  11-06-2014
  29-10-2013
  05-06-2013
  17-12-2012
47. Canacheu Costică PNL
  09-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
48. Cazan Mircea-Vasile PNL
  20-12-2016
  08-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
49. Călin Ion PSD
  21-12-2016
  08-06-2016
  20-05-2015
  03-06-2014
  29-05-2013
  18-12-2012
50. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
  29-12-2016
  14-06-2016
  03-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
51. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
52. Cernea Remus-Florinel
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
53. Chebac Eugen UNPR
  17-01-2017
  08-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  15-06-2013
  18-12-2012
54. Cherecheș Florica PNL
  05-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  02-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
55. Chiriță Dumitru PSD
  27-12-2016
  10-06-2016
  20-10-2015
  10-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
56. Chirteș Ioan-Cristian PNL
  04-01-2017
  13-06-2016
  08-06-2015
  05-06-2014
  03-06-2013
  18-12-2012
57. Chirvăsuță Laurențiu PSD
  04-01-2017
  15-06-2016
  07-06-2016
  11-09-2015
  03-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
58. Chițoiu Daniel ALDE
  29-12-2016
  15-06-2016
  12-06-2015
  21-08-2014
  13-06-2014
  28-02-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
59. Cioată Cezar PSD
  10-01-2017
  10-06-2016
  03-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
60. Ciobanu Liliana
  28-12-2016
  09-06-2016
  04-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  16-01-2013
  19-12-2012
61. Ciocan Dan PSD
  19-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
62. Ciofu Tamara-Dorina PSD
  10-01-2017
  14-06-2016
  09-06-2015
  03-06-2014
  03-06-2013
  18-12-2012
63. Ciolacu Ion-Marcel PSD
  09-01-2017
  14-06-2016
  08-06-2015
  12-06-2014
  03-06-2013
  18-12-2012
64. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
  17-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  05-06-2013
  17-01-2013
  19-12-2012
65. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
  18-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
66. Ciuhodaru Tudor PSD
  20-12-2016
  10-06-2016
  09-06-2015
  04-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
67. Ciurariu Florin PNL
  20-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
68. Cocei Erland PNL
  23-12-2016
  15-06-2016
  02-11-2015
  15-06-2015
  13-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
69. Codîrlă Liviu PSD
  16-01-2017
  03-06-2016
  20-05-2015
  29-05-2014
  30-05-2013
  18-12-2012
70. Comșa Cornel-George
  19-12-2016
  15-06-2016
  08-06-2015
  30-09-2014
  11-06-2014
  14-06-2013
  17-12-2012
71. Condurățeanu Andrei-Răzvan UNPR
  09-01-2017
  15-06-2016
  26-05-2015
  05-06-2014
  14-06-2013
  20-12-2012
72. Constantin Daniel ALDE
  20-12-2016
  09-06-2016
  10-06-2015
  02-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
73. Cosma Vlad-Alexandru PSD
  29-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  03-02-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
74. Costin Gheorghe PNL
  12-01-2017
  14-06-2016
  03-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
75. Covaci Dorel PSD
  17-01-2017
  08-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
76. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
  22-12-2016
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
77. Crăciunescu Grigore PNL
  20-12-2016
  07-06-2016
  09-06-2015
  04-06-2014
  28-05-2013
  18-12-2012
78. Cristea Aurelia PSD
  19-01-2017
  15-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
79. Cristea Victor PSD
  16-01-2017
  13-06-2016
  08-06-2015
  02-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
80. Cristian Horia PNL
  20-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
81. Cseke Attila-Zoltán UDMR
  21-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
82. Cupă Ion ALDE
  21-12-2016
  14-06-2016
  11-06-2015
  01-09-2014
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
83. Cupșa Ioan PNL
  20-12-2016
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
84. Daea Petre PSD
  19-01-2017
  13-06-2016
  12-06-2015
  22-07-2014
  11-06-2014
  04-06-2013
  17-12-2012
85. Dalca Ștefan-Petru ALDE
  09-01-2017
  14-06-2016
  09-06-2015
  12-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
86. Dascălu Constantin PNL
  20-12-2016
  14-06-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  04-06-2013
  18-12-2012
87. Deaconu Mihai PNL
  21-12-2016
  15-06-2016
  11-06-2015
  13-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
88. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
  21-12-2016
  10-06-2016
  08-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
89. Diaconu Mihai-Bogdan
  29-12-2016
  15-06-2016
  03-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
90. Dîrzu Ioan PSD
  28-12-2016
  27-04-2016
  09-06-2015
  05-05-2014
  03-06-2013
  09-01-2013
91. Doboș Anton PNL
  20-12-2016
  15-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  05-06-2013
  19-12-2012
92. Dobre Mircea-Titus PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  11-06-2015
  10-06-2014
  12-07-2013
  05-06-2013
  18-12-2012
93. Dobre Victor Paul PNL
  19-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  10-06-2014
  05-06-2013
  18-12-2012
94. Dobrinescu Traian PNL
  05-01-2017
  09-06-2016
  02-06-2015
  04-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
95. Dolha Mircea PNL
  17-01-2017
  15-06-2016
  25-06-2015
  15-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
96. Dolha Nechita-Stelian PNL
  20-12-2016
  05-09-2016
  08-06-2016
  03-06-2015
  10-06-2014
  28-05-2013
  18-12-2012
97. Dolineaschi Andrei PSD
  13-01-2017
  08-06-2016
  10-06-2015
  05-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
98. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
  12-01-2017
  13-06-2016
  08-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  17-12-2012
99. Dragomir Gheorghe PNL
  19-12-2016
  13-06-2016
  25-05-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
100. Dragomir Maria PNL
  28-12-2016
  09-06-2016
  04-06-2015
  11-06-2014
  28-05-2013
  21-05-2013
  17-12-2012
101. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
  18-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
102. Drăgușanu Vasile-Cătălin PNL
  21-12-2016
  08-06-2016
  09-06-2015
  03-06-2014
  12-06-2013
  03-01-2013
  18-12-2012
103. Dumbrăvanu Paul PNL
  19-01-2017
  14-06-2016
  11-06-2015
  27-08-2014
  12-06-2014
  09-05-2014
  14-06-2013
  10-04-2013
  03-01-2013
  18-12-2012
104. Dumitrache Ileana Cristina PSD
  09-01-2017
  07-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
105. Dumitru Georgică ALDE
  18-01-2017
  14-06-2016
  29-10-2015
  09-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
106. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL
  22-12-2016
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
107. Dușa Mircea PSD
  20-12-2016
  08-06-2016
  26-05-2015
  11-06-2014
  29-05-2013
  18-12-2012
108. Emacu Gheorghe UNPR
  21-12-2016
  13-06-2016
  10-06-2015
  02-02-2015
  04-06-2014
  30-01-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
109. Enea Constantin-Cosmin PSD
  13-02-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  14-01-2014
  12-06-2013
  17-01-2013
  19-12-2012
110. Eparu Ion
  22-12-2016
  13-06-2016
  21-05-2015
  02-06-2014
  11-06-2013
  28-01-2013
  17-12-2012
111. Erdei Dolóczki István UDMR
  05-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  10-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
112. Fejér László-Ődőn UDMR
  21-12-2016
  15-06-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  12-06-2013
  16-01-2013
  19-12-2012
113. Fenechiu Cătălin-Daniel PNL
  29-12-2016
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  30-10-2013
  14-06-2013
  03-01-2013
  18-12-2012
114. Firczak Gheorghe Minoritati
  18-01-2017
  15-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
115. Florea Damian ALDE
  19-12-2016
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  15-01-2013
  19-12-2012
116. Fonta Nuțu UNPR
  11-01-2017
  14-06-2016
  20-05-2015
  27-05-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
117. Frăticiu Gheorghe
  17-01-2017
  08-06-2016
  09-06-2015
  01-07-2014
  03-06-2014
  10-06-2013
  19-12-2012
118. Galan Constantin PNL
  12-01-2017
  07-06-2016
  09-06-2015
  09-09-2014
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
119. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
  19-12-2016
  13-06-2016
  02-06-2015
  11-06-2014
  20-05-2013
  18-12-2012
120. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
  20-12-2016
  15-06-2016
  10-06-2015
  12-01-2015
  26-08-2014
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
121. Găină Mihăiță PSD
  12-01-2017
  14-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
122. Geantă Florian Daniel PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
123. Gerea Andrei Dominic ALDE
  20-12-2016
  13-06-2016
  11-06-2015
  01-09-2014
  03-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
124. Gheorghe Andrei Daniel PNL
  19-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
125. Gheorghe Florin PSD
  18-01-2017
  13-06-2016
  12-05-2015
  12-06-2014
  06-06-2013
  18-12-2012
126. Gheorghe Tinel PNL
  05-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  04-06-2013
  17-12-2012
127. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
  19-12-2016
  14-06-2016
  15-06-2015
  04-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
128. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
129. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
  21-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  03-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
130. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
  29-12-2016
  15-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
131. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
  21-12-2016
  02-11-2016
  18-05-2016
  13-05-2016
  29-05-2015
  04-07-2014
  21-05-2014
  21-05-2013
  21-02-2013
  08-01-2013
  18-12-2012
132. Grama Horia PSD
  04-01-2017
  31-05-2016
  03-06-2015
  04-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
133. Grecea Maria PNL
  20-12-2016
  08-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
134. Gudu Vasile PNL
  16-01-2017
  09-06-2016
  03-06-2015
  04-06-2014
  05-06-2013
  19-12-2012
135. Gunia Dragoș-Ionel PNL
  18-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
136. Guran Virgil PNL
  06-01-2017
  15-06-2016
  08-06-2016
  21-05-2015
  09-09-2014
  11-06-2014
  03-06-2013
  19-12-2012
137. Gurzău Adrian UNPR
  18-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
138. Gust Băloșin Florentin
  19-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
139. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
  18-01-2017
  13-06-2016
  10-06-2015
  29-05-2014
  11-06-2013
  27-12-2012
  19-12-2012
140. Harbuz Liviu
  17-01-2017
  15-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
141. Hărău Eleonora-Carmen PNL
  17-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
142. Holban Titi PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
143. Horga Vasile PNL
  18-01-2017
  13-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  23-01-2013
  18-12-2012
144. Hulea Ioan UNPR
  29-12-2016
  08-06-2016
  21-04-2015
  07-02-2014
  27-05-2013
  18-12-2012
145. Iacoban Sorin-Avram PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  08-06-2015
  04-06-2014
  03-06-2013
  18-12-2012
146. Ialomițianu Gheorghe PNL
  21-12-2016
  13-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  20-05-2013
  18-12-2012
147. Iancu Iulian PSD
  21-12-2016
  06-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
148. Iane Daniel PNL
  12-01-2017
  10-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2015
  06-06-2014
  05-06-2013
  28-12-2012
149. Iane Ovidiu-Cristian PSD
  17-01-2017
  13-06-2016
  11-06-2015
  13-06-2014
  28-05-2013
  28-12-2012
150. Ibram Iusein Minoritati
  19-12-2016
  18-05-2016
  20-05-2015
  27-05-2014
  04-06-2013
  18-12-2012
151. Ignat Miron Minoritati
  19-12-2016
  31-05-2016
  05-06-2015
  04-06-2014
  03-06-2013
  17-12-2012
152. Intotero Natalia-Elena PSD
  29-12-2016
  08-06-2016
  02-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
153. Ionescu Aurelian ALDE
  10-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
154. Ionescu George PNL
  21-12-2016
  09-06-2016
  10-06-2015
  10-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
155. Iordache Florin PSD
  22-12-2016
  07-06-2016
  03-06-2015
  06-06-2014
  28-05-2013
  17-12-2012
156. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
  18-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
157. Iriza Scarlat ALDE
  28-12-2016
  17-10-2016
  13-06-2016
  11-04-2016
  09-06-2015
  02-06-2014
  04-06-2013
  30-01-2013
  17-12-2012
158. Ispir Raluca-Cristina PNL
  20-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
159. Itu Cornel PSD
  03-01-2017
  07-06-2016
  26-05-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  19-12-2012
160. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
  21-12-2016
  08-06-2016
  15-06-2015
  27-05-2014
  10-06-2013
  19-12-2012
161. Kelemen Hunor UDMR
  19-12-2016
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
162. Kerekes Károly UDMR
  17-01-2017
  12-01-2017
  08-06-2016
  15-06-2015
  03-06-2014
  10-06-2013
  19-12-2012
163. Khraibani Camelia
  09-01-2017
  14-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
164. Korodi Attila UDMR
  17-01-2017
  15-06-2016
  10-06-2015
  13-06-2014
  15-06-2013
  11-06-2013
  19-12-2012
165. Laza-Matiuța Liviu PSD
  17-01-2017
  31-05-2016
  25-05-2015
  02-06-2014
  03-06-2013
  19-12-2012
166. Longher Ghervazen Minoritati
  17-01-2017
  13-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
167. Lubanovici Mircea PNL
  16-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
168. Lupu Mihai PNL
  21-12-2016
  07-06-2016
  19-05-2015
  10-06-2014
  06-06-2013
  18-12-2012
169. Man Mircea PNL
  05-01-2017
  10-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  19-12-2012
170. Manda Iulian Claudiu PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  14-01-2014
  21-05-2013
  17-12-2012
171. Manea Victor-Gheorghe PNL
  28-12-2016
  15-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
172. Manolache Marius
  18-01-2017
  20-05-2016
  20-05-2015
  03-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
173. Manolescu Oana Minoritati
  22-12-2016
  08-06-2016
  09-06-2015
  20-05-2014
  28-05-2013
  18-12-2012
174. Marcoci Vlad PNL
  16-01-2017
  08-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
175. Marcu Viorica PNL
  17-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  16-01-2013
  19-12-2012
176. Marian Ion Cristinel UNPR
  19-01-2017
  15-06-2016
  11-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
177. Marin Gheorghe PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  10-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
178. Marin Laura PSD
  10-01-2017
  13-06-2016
  13-05-2015
  02-06-2014
179. Marocico Ion Minoritati
  28-12-2016
  07-06-2016
  15-09-2015
  02-06-2015
  24-11-2014
  02-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
180. Martin Eduard-Stelian PSD
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
181. Márton Árpád-Francisc UDMR
  19-12-2016
  13-06-2016
  08-06-2015
  10-06-2014
  06-06-2013
  18-12-2012
182. Máté András-Levente UDMR
  28-12-2016
  10-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
183. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
  17-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  04-06-2013
  18-12-2012
184. Mazilu Constantin UNPR
  18-01-2017
  15-06-2016
  04-06-2015
  04-06-2014
  29-05-2013
  19-12-2012
185. Măduța Flavius-Luigi PSD
  17-01-2017
  06-04-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
186. Melinte Ion UNPR
  19-01-2017
  15-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  27-06-2013
  14-06-2013
  18-12-2012
187. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
  17-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
188. Mihai Aurelian ALDE
  13-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
189. Mihăilă Ioan UNPR
  19-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
190. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
  09-12-2016
  14-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
191. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
  29-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
192. Militaru Lucian PNL
  17-01-2017
  15-06-2016
  04-06-2015
  13-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
193. Mincă Liliana ALDE
  09-01-2017
  14-06-2016
  09-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  14-01-2013
  17-12-2012
194. Mircovici Niculae Minoritati
  15-06-2016
  11-06-2015
  05-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
195. Mironescu Răzvan Horia PNL
  13-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
196. Mitrea Manuela PSD
  21-12-2016
  08-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
197. Mîrza Gavril PSD
  20-12-2016
  17-05-2016
  25-05-2015
  27-05-2014
  03-06-2013
  18-12-2012
198. Mocanu Adrian UNPR
  19-12-2016
  30-05-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
199. Mocioalcă Ion PSD
  19-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
200. Mocioi Niculina PNL
  28-12-2016
  17-05-2016
  04-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  28-12-2012
  19-12-2012
201. Moisii Constantin UNPR
  29-12-2016
  08-06-2016
  14-05-2015
  03-06-2014
  06-06-2013
  18-12-2012
202. Moldovan Ioan ALDE
  24-11-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
203. Moldovan Iosif UDMR
  11-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  24-06-2014
  12-06-2014
  12-06-2013
  18-01-2013
  19-12-2012
204. Molnar Zsolt UDMR
  10-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
205. Motreanu Dan-Ștefan PNL
  11-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
206. Movilă Petru UNPR
  05-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  05-03-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
207. Munteanu Ioan PSD
  19-12-2016
  07-06-2016
  02-06-2015
  02-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
208. Murgu Neagu UNPR
  06-01-2017
  09-06-2016
  02-06-2015
  02-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
209. Nassar Rodica PSD
  20-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
210. Nazare Alexandru PNL
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
211. Neacșu Marian PSD
  09-01-2017
  30-05-2016
  27-05-2015
  04-06-2014
  07-06-2013
  18-12-2012
212. Negruț Clement UNPR
  20-12-2016
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
213. Negruț Cornelia ALDE
  18-01-2017
  13-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  07-01-2013
  18-12-2012
214. Nica Nicolae-Ciprian PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
215. Nichita Cristina PSD
  13-01-2017
  09-06-2016
  12-06-2015
  14-05-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
216. Nicoară Romeo Florin PNL
  20-12-2016
  15-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  23-05-2013
  26-02-2013
  18-12-2012
217. Nicolae Alexandri PNL
  28-12-2016
  13-06-2016
  08-06-2015
  26-08-2014
  11-06-2014
  10-06-2013
  20-12-2012
218. Nicolae Florian PSD
  19-01-2017
  08-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
219. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
  19-12-2016
  08-06-2016
  09-06-2015
  28-05-2014
  04-06-2013
  18-12-2012
220. Nicolicea Eugen PSD
  18-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
221. Niculae Aurel PNL
  21-12-2016
  08-06-2016
  27-05-2015
  01-09-2014
  03-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
222. Niculescu Dumitru UNPR
  28-12-2016
  19-04-2016
  04-06-2015
  04-06-2014
  27-05-2013
  18-12-2012
223. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
  21-12-2016
  08-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
224. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
  27-12-2016
  15-06-2016
  09-06-2016
  07-06-2016
  03-06-2015
  01-10-2014
  10-06-2014
  28-05-2013
  02-04-2013
  18-12-2012
225. Nistor Marioara UNPR
  29-12-2016
  14-06-2016
  04-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
226. Niță Constantin PSD
  04-01-2017
  14-06-2016
  03-06-2015
  22-12-2014
  06-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
227. Niță Emil PSD
  29-12-2016
  07-06-2016
  04-05-2015
  08-04-2014
  13-05-2013
  18-12-2012
228. Nosa Iuliu PSD
  29-12-2016
  08-06-2016
  20-05-2015
  10-06-2014
  03-06-2013
  19-12-2012
229. Oajdea Daniel Vasile
  19-12-2016
  15-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  10-06-2013
  19-12-2012
230. Oltean Ioan PNL
  11-01-2017
  14-06-2016
  02-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
231. Orban Ludovic PNL
  19-01-2017
  29-02-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  13-03-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
232. Oros Nechita-Adrian PNL
  05-01-2017
  08-06-2016
  10-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  18-01-2013
  19-12-2012
233. Palașcă Viorel ALDE
  20-12-2016
  13-06-2016
  03-06-2015
  01-09-2014
  05-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
234. Palăr Ionel PNL
  21-12-2016
  14-06-2016
  24-06-2015
  15-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
235. Paleologu Theodor PNL
  19-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  14-06-2014
  15-06-2013
  18-12-2012
236. Pambuccian Varujan Minoritati
  19-12-2016
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
237. Pană Adriana-Doina PSD
  20-12-2016
  08-06-2016
  26-05-2015
  20-03-2014
  09-05-2013
  18-12-2012
238. Pardău Dumitru PNL
  20-12-2016
  13-06-2016
  18-05-2015
  28-04-2014
  04-06-2013
  18-12-2012
239. Paul Maria-Andreea PNL
  22-12-2016
  15-06-2016
  09-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
240. Păun Nicolae Minoritati
  17-01-2017
  12-01-2016
  26-05-2015
  28-05-2014
  13-05-2013
  19-12-2012
241. Pârgaru Ion PSD
  18-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  05-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
242. Pâslaru Florin-Costin PSD
  19-01-2017
  14-06-2016
  25-05-2015
  05-05-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
243. Peia Ninel PSD
  16-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
244. Petrea Dorin Silviu PSD
  16-01-2017
  15-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  05-06-2013
  19-12-2012
245. Petrescu Petre
  16-01-2017
  15-06-2016
  08-06-2015
  03-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
246. Petric Octavian PSD
  20-12-2016
  14-06-2016
  03-06-2015
  11-06-2014
  04-06-2013
  19-12-2012
247. Pistru-Popa Eusebiu-Manea PNL
  19-12-2016
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
248. Plumb Rovana PSD
  12-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
249. Pocora Cristina-Ancuța PNL
  19-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
250. Podașcă Gabriela-Maria PSD
  10-01-2017
  13-06-2016
  08-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
251. Ponta Victor-Viorel PSD
  20-12-2016
  13-06-2016
  15-06-2015
  12-03-2014
  30-04-2013
  17-12-2012
252. Pop Georgian PSD
  21-12-2016
  14-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
253. Popa Octavian-Marius ALDE
  12-01-2017
  07-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
254. Popa Radu Mihai UNPR
  17-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
255. Popeangă Vasile PNL
  04-01-2017
  13-06-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
256. Popescu Dumitru-Iulian UNPR
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
257. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL
  16-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  01-04-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
258. Potor Călin PSD
  19-01-2017
  13-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
259. Preda Cezar-Florin PNL
  19-12-2016
  31-05-2016
  25-05-2015
  28-05-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
260. Pușcaș Iacob
  09-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
261. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
  20-12-2016
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
262. Răducanu Ion UNPR
  04-01-2017
  13-06-2016
  21-03-2016
  07-09-2015
  15-06-2015
  12-01-2015
  03-06-2014
  13-01-2014
  31-05-2013
  18-01-2013
  18-12-2012
263. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
  28-12-2016
  14-06-2016
  11-06-2015
  10-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
264. Rădulescu Romeo
  11-01-2017
  13-06-2016
  09-06-2015
  05-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
265. Reuer Elena-Ramona PNL
  13-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  14-06-2013
  22-01-2013
  19-12-2012
266. Rizea Cristian PSD
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
267. Roman Cristian-Constantin PNL
  19-12-2016
  07-06-2016
  19-05-2015
  15-12-2014
  03-06-2014
  21-05-2013
  17-12-2012
268. Roman Ioan Sorin PSD
  27-12-2016
  13-06-2016
  03-06-2015
  11-06-2014
  04-06-2013
  19-12-2012
269. Roman Petre PNL
  20-12-2016
  18-03-2015
  03-06-2014
  10-06-2013
  21-12-2012
270. Roman Victor PSD
  24-11-2016
  14-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
271. Roșca Lucreția PSD
  16-01-2017
  09-06-2016
  04-06-2015
  04-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
272. Roșca Mircea PNL
  19-01-2017
  15-06-2016
  09-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
273. Rotaru Răzvan UNPR
  17-01-2017
  15-06-2016
  11-06-2015
  03-06-2014
  11-06-2013
  17-01-2013
  18-12-2012
274. Rusu Valentin PNL
  17-01-2017
  08-06-2016
  19-05-2015
  11-06-2014
  03-06-2013
  19-12-2012
275. Sava Andrei-Valentin PSD
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
276. Sămărtinean Cornel-Mircea UNPR
  06-01-2017
  13-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
277. Săpunaru Nini PNL
  19-12-2016
  15-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
278. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
  18-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  03-06-2014
  13-06-2013
  08-01-2013
279. Scarlat George PNL
  13-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  14-06-2013
  18-01-2013
  18-12-2012
280. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
  20-12-2016
  13-06-2016
  26-05-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  17-12-2012
281. Secară Florin Mihail PNL
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
282. Sefer Cristian-George UNPR
  29-12-2016
  14-06-2016
  12-05-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
283. Seres Dénes UDMR
  20-12-2016
  14-06-2016
  03-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
284. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
  09-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  26-08-2014
  11-06-2014
285. Simedru Dan Coriolan PNL
  29-12-2016
  14-06-2016
  04-06-2015
  11-06-2014
  04-06-2013
  19-12-2012
286. Simionescu Adrian Constantin PSD
  21-12-2016
  08-06-2016
  09-06-2015
  03-06-2014
  05-06-2013
  17-12-2012
287. Smarandache Miron Alexandru PSD
  19-01-2017
  08-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
288. Solomon Adrian PSD
  19-12-2016
  13-04-2016
  19-05-2015
  03-06-2014
  28-05-2013
  18-12-2012
289. Stan Ioan PSD
  03-01-2017
  17-05-2016
  25-05-2015
  03-06-2014
  27-05-2013
  18-12-2012
290. Stanciu Anghel PSD
  20-12-2016
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
291. Stanciu Zisu PSD
  16-01-2017
  02-06-2016
  02-06-2015
  03-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
292. Stancu Ionel Minoritati
  03-01-2017
  13-06-2016
  27-05-2015
  03-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
293. Stativă Irinel Ioan PSD
  09-01-2017
  15-06-2016
  04-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
294. Stănescu Alexandru PSD
  19-12-2016
  13-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
295. Steriu Valeriu-Andrei UNPR
  18-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  20-05-2013
  17-12-2012
296. Stoica Mihaela
  16-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  28-05-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
297. Stragea Sorin Constantin PSD
  17-01-2017
  07-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
298. Stroe Ionuț-Marian PNL
  19-12-2016
  08-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
299. Stroe Radu PSD
  12-01-2017
  30-05-2016
  03-06-2015
  26-08-2014
  05-06-2014
  05-02-2014
  03-06-2013
  19-12-2012
300. Sturzu Mihai-Răzvan
  17-01-2017
  15-06-2016
  25-05-2015
  10-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
301. Suciu Vasile-Daniel PSD
  16-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
302. Surdu Raluca PNL
  12-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
303. Surugiu Iulian-Radu PNL
  20-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
304. Szabó Ödön UDMR
  28-12-2016
  15-06-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  27-12-2012
305. Șcheau Ion PNL
  03-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  13-06-2014
  12-06-2013
  19-12-2012
306. Șimon Gheorghe PSD
  05-01-2017
  08-06-2016
  26-05-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
307. Șoptică Costel PNL
  04-01-2017
  08-06-2016
  09-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  17-01-2013
  18-12-2012
308. Șova Lucian PSD
  28-12-2016
  19-04-2016
  12-05-2015
  27-05-2014
  28-05-2013
  18-12-2012
309. Ștefan Viorel PSD
  16-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
310. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
  17-02-2017
  12-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  26-05-2014
  14-06-2013
  17-12-2012
311. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
  19-12-2016
  13-06-2016
  12-06-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
312. Tabugan Ion UNPR
  29-12-2016
  13-06-2016
  26-05-2015
  11-06-2014
  05-06-2013
  19-12-2012
313. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE
  05-01-2017
  15-06-2016
  12-06-2015
  25-08-2014
  13-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
314. Tararache Mihai PNL
  21-12-2016
  15-06-2016
  08-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  19-12-2012
315. Tămâian Ioan PNL
  16-01-2017
  13-06-2016
  15-06-2015
  05-06-2014
  12-06-2013
  22-01-2013
  19-12-2012
316. Tănase Răzvan-Ionuț
  22-12-2016
  15-06-2016
  03-06-2015
  06-06-2014
  06-06-2013
  04-01-2013
317. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
  20-12-2016
  10-06-2016
  10-06-2015
  12-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
318. Tătaru Florin-Cristian PSD
  19-01-2017
  27-04-2016
  04-06-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
319. Teju Sorin
  16-01-2017
  07-06-2016
  03-06-2015
  17-09-2014
  10-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
320. Teodorescu Cătălin-Florin PNL
  17-01-2017
  14-06-2016
  08-06-2015
  10-06-2014
  11-06-2013
  18-12-2012
321. Teodorescu Ioan Viorel PNL
  21-12-2016
  08-06-2016
  27-05-2015
  10-06-2014
  04-06-2013
  17-12-2012
322. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
  11-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  15-01-2013
323. Tiuch Cătălin PSD
  11-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  06-06-2013
  19-12-2012
324. Tîlvăr Angel PSD
  04-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  12-06-2013
  17-12-2012
325. Toader Mircea-Nicu PNL
  21-12-2016
  08-06-2016
  02-06-2015
  21-10-2014
  03-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
326. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
  20-12-2016
  07-06-2016
  28-05-2015
  14-05-2014
  04-06-2013
  18-12-2012
327. Tomac Eugen UNPR
  11-01-2017
  14-06-2016
  11-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
328. Traicu Rodin PSD
  19-01-2017
  09-06-2016
  03-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
329. Tudorie Violeta PSD
  09-01-2017
  13-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  13-06-2013
  18-12-2012
330. Tudose Mihai PSD
  05-01-2017
  14-06-2016
  03-06-2015
  04-06-2014
  29-05-2013
  18-12-2012
331. Turcan Raluca PNL
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  12-06-2014
  13-06-2013
  17-12-2012
332. Tușa Adriana Diana
  11-01-2017
  25-10-2016
  14-06-2016
  12-06-2015
  12-06-2014
  17-12-2013
  13-06-2013
  21-02-2013
  17-12-2012
333. Țigăeru Roșca Laurențiu
  18-01-2017
  14-06-2016
  20-05-2015
  11-06-2014
  05-06-2013
  18-01-2013
  15-01-2013
  19-12-2012
334. Țîmpău Radu Bogdan PNL
  20-12-2016
  14-06-2016
  25-11-2015
  12-06-2015
  12-06-2014
  10-06-2013
  17-12-2012
335. Udrea Elena Gabriela
  18-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
336. Udriște Gheorghe UNPR
  16-01-2017
  30-05-2016
  08-06-2015
  10-06-2014
  31-05-2013
  18-12-2012
337. Urcan Ionaș-Florin PNL
  17-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  11-06-2014
  18-09-2013
  12-06-2013
  04-02-2013
  19-12-2012
338. Uricec Eugen Constantin PSD
  04-01-2017
  09-06-2016
  02-06-2015
  04-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
339. Ursărescu Dorinel ALDE
  19-01-2017
  14-06-2016
  15-06-2015
  11-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
340. Vainer Aurel Minoritati
  17-01-2017
  13-06-2016
  15-06-2015
  14-06-2014
  10-06-2013
  19-12-2012
341. Varga Lucia-Ana PNL
  19-01-2017
  15-06-2016
  15-06-2015
  10-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
342. Varga Vasile PNL
  21-12-2016
  13-06-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  12-06-2013
  18-12-2012
343. Vasilică Radu Costin PSD
  03-01-2017
  15-06-2016
  10-06-2015
  14-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
344. Vizitiu Sergiu-Constantin UNPR
  19-01-2017
  14-06-2016
  11-06-2015
  11-06-2014
  11-06-2013
  18-01-2013
  18-12-2012
345. Vladu Iulian PNL
  10-01-2017
  14-06-2016
  10-06-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
346. Vlase Petru Gabriel PSD
  30-12-2016
  13-06-2016
  28-05-2015
  03-06-2014
  16-04-2014
  11-06-2013
  18-03-2013
  26-02-2013
  19-12-2012
347. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
  18-01-2017
  15-06-2016
  27-04-2015
  05-05-2014
  20-05-2013
  17-12-2012
348. Voicu Mihai Alexandru PNL
  19-12-2016
  10-06-2016
  09-06-2015
  10-06-2014
  06-06-2013
  18-12-2012
349. Vreme Valerian UNPR
  18-01-2017
  08-06-2016
  10-06-2015
  10-06-2014
  10-06-2013
  18-12-2012
350. Vulpescu Ioan PSD
  17-01-2017
  14-06-2016
  12-06-2015
  11-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
351. Weber Mihai PSD
  19-12-2016
  07-06-2016
  25-05-2015
  03-06-2014
  04-06-2013
  18-12-2012
352. Zaharcu Neviser
  09-01-2017
  13-06-2016
  04-06-2015
  11-06-2014
  10-06-2013
  17-01-2013
  19-12-2012
353. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
  18-01-2017
  15-06-2016
  11-06-2015
  12-06-2014
  14-06-2013
  19-12-2012
354. Zgonea Valeriu Ștefan
  28-12-2016
  14-06-2016
  13-06-2016
  15-06-2015
  10-06-2014
  14-06-2013
  18-12-2012
355. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
  03-01-2017
  19-12-2016
  15-06-2016
  15-06-2015
  10-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012
356. Zlati Radu PNL
  19-01-2017
  13-06-2016
  15-06-2015
  13-06-2014
  13-06-2013
  19-12-2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 22 august 2019, 5:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro