Transparența în exercitarea demnităților și funcțiilor publice
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Declarații de avere și de interese > DECLARATIILE DE AVERE SI DE INTERESE ALE DEPUTATILOR Versiunea pentru printare
Sunteți aici: Prima pagină > Declarații de avere și interese > Deputați Legislatura 2016-prezent

DECLARATIILE DE INTERESE ALE DEPUTATILOR - LEGISLATURA 2016-PREZENT

Nr.
crt.
Nume și prenume Grupul
parlamentar
Declarația
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
3. Alexe Costel PNL
  13-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  18-01-2017
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
5. Ampleev Andrian Minoritati
  12-06-2019
  24-09-2018
6. Anastase Roberta Alma PNL
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
7. Andrei Alexandru-Ioan PNL
  13-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  04-05-2017
  05-01-2017
8. Andronache Gabriel PNL
  03-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  21-12-2016
9. Andrușcă Dănuț PSD
  13-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
10. Antal István-János UDMR
  05-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
11. Anton Anton ALDE
  10-06-2019
  04-06-2018
  07-02-2018
  06-06-2017
  04-01-2017
12. Apjok Norbert UDMR
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
13. Ardelean Ben-Oni PNL
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
14. Arsu Alin-Ionuț USR
  01-07-2019
15. Avram Constantin ALDE
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
16. Axinte Vasile PSD
  11-06-2019
  04-06-2018
  06-06-2017
  17-01-2017
17. Babuș Radu PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
18. Badea Leonardo PSD
  17-07-2017
  12-06-2017
  17-01-2017
19. Balan Ioan PNL
  05-06-2019
  31-05-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
20. Balint Liviu-Ioan PSD
  03-06-2019
  23-05-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
21. Banias Mircea Marius PRO Europa
  05-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
22. Barna Ilie Dan USR
  12-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  18-01-2017
23. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
  10-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  17-01-2017
24. Bălănescu Alexandru PSD
  14-06-2019
  14-05-2018
  13-06-2017
  23-03-2017
  12-01-2017
25. Bănicioiu Nicolae PRO Europa
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
26. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
  11-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  28-12-2016
27. Bejinariu Eugen PSD
  05-06-2019
  04-06-2018
  14-06-2017
  28-12-2016
28. Bende Sándor UDMR
  05-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
29. Benedek Zacharie UDMR
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
30. Benga Tudor - Vlad USR
  13-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
31. Benkő Erika UDMR
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
32. Bica Dănuț PNL
  05-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
  29-12-2016
33. Bichineț Corneliu PMP
  03-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
34. Birchall Ana PSD
  27-05-2019
  17-05-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
35. Biro Zsolt-Istvan UDMR
  05-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
36. Biró Rozália-Ibolya UDMR
  14-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  16-01-2017
  06-01-2017
37. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara
  04-06-2019
  14-06-2018
  12-06-2017
  12-01-2017
38. Boboc Tudorița-Rodica PSD
  05-06-2019
  29-05-2018
  06-06-2017
  28-12-2016
39. Boboc Valentin Gabriel PSD
  05-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
40. Bode Lucian Nicolae PNL
  29-05-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
41. Bodea Marius PNL
  08-04-2019
  05-06-2018
  10-05-2017
  20-12-2016
42. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
  04-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
43. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
  15-04-2019
  23-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
44. Bontea Vlad PSD
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  10-01-2017
45. Boroianu Aurel-Robert PNL
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
46. Borza Remus-Adrian PSD
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  13-01-2017
  19-12-2016
47. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
  10-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
48. Botez Mihai-Cătălin USR
  11-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
49. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
50. Bran Ioana PSD
  11-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  10-01-2017
51. Bucura-Oprescu Simona PSD
  05-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
52. Budăi Marius-Constantin PSD
  06-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  10-01-2017
53. Buican Cristian PNL
  11-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
54. Buicu Corneliu-Florin PSD
  10-06-2019
  12-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
55. Bulai Iulian USR
  13-06-2019
  11-06-2018
  15-06-2017
  17-01-2017
56. Bumb Sorin-Ioan PNL
  03-06-2019
  22-05-2018
  30-03-2017
  19-12-2016
57. Burciu Cristina PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
58. Calista Mara-Daniela PNL
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
59. Calotă Florică Ică ALDE
  03-06-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  28-12-2016
60. Căciulă Aurel PSD
  05-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  28-12-2016
61. Călin Ion PSD
  11-06-2019
  30-05-2018
  30-05-2017
  21-12-2016
62. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
  04-06-2019
  29-05-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
63. Căruceru Aida-Cristina PSD
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  09-01-2017
64. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
65. Cherecheș Florica PNL
  05-06-2019
  04-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
66. Cherecheș Viorica PNL
  29-05-2019
  05-06-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
67. Chichirău Cosette-Paula USR
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
68. Chiriac Viorel PSD
  11-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
69. Chiriță Dumitru PSD
  27-11-2017
  13-06-2017
  27-12-2016
70. Cioabă Petre PSD
  11-06-2019
71. Ciocan Dan PSD
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
72. Ciofu Tamara-Dorina PSD
  12-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  10-01-2017
73. Ciolacu Ion-Marcel PSD
  06-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  09-01-2017
74. Ciuhodaru Tudor PSD
  25-06-2019
  13-06-2019
  11-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
75. Cîmpeanu Sorin Mihai PRO Europa
  11-06-2019
  15-06-2018
  08-06-2017
  29-12-2016
76. Cîtea Vasile PSD
  04-06-2019
  07-06-2018
  07-06-2017
  17-01-2017
77. Cobuz Maricela PSD
  11-06-2019
  04-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
78. Cocoș Vasile PSD
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
79. Codreanu Constantin PMP
  30-05-2019
  05-03-2018
  09-06-2017
  03-01-2017
80. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
  01-07-2019
81. Coliu Doru-Petrișor PMP
  05-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
82. Constantin Daniel PRO Europa
  14-06-2019
  12-06-2018
  08-06-2017
  20-12-2016
83. Cosma Andreea PSD
  14-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  14-02-2017
84. Cosma Lavinia-Corina USR
  13-06-2019
  12-06-2018
  28-06-2017
  14-06-2017
  18-01-2017
85. Coste Marina-Adelina PSD
  14-06-2017
  11-01-2017
86. Costescu Manuel USR
  26-04-2017
  19-01-2017
87. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  22-12-2016
88. Cristache Cătălin PMP
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  03-01-2017
89. Csép Éva-Andrea UDMR
  13-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
90. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
  12-06-2019
  15-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
91. Csoma Botond UDMR
  05-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
92. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
93. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  05-01-2017
94. Culeafă Mihai PNL
  07-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  04-01-2017
95. Cupă Ion ALDE
  04-06-2019
  06-06-2018
  30-05-2017
  21-12-2016
96. Cupșa Ioan PNL
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
97. Dan Nicușor Daniel USR
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
98. Dehelean Silviu USR
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  11-01-2017
99. Dinu Cristina-Elena PSD
  11-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
100. Dîrzu Ioan PSD
  04-06-2019
  29-05-2018
  07-06-2017
  28-12-2016
101. Dobra Călin-Ionel PSD
  19-01-2017
  19-01-2017
102. Dobre Mircea-Titus PRO Europa
  24-04-2019
  11-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
103. Dobre Victor Paul PNL
  11-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
104. Dobrică Ionela Viorela PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
105. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
  11-06-2019
  15-05-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
106. Dobrovie Matei-Adrian PNL
  11-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
107. Dohotaru Adrian-Octavian
  12-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
108. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
  10-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  12-01-2017
109. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
  14-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
110. Drulă Cătălin USR
  06-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  11-01-2017
111. Dumitrache Ileana Cristina PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  09-01-2017
112. Dunava Costel Neculai PSD
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  22-03-2017
  29-12-2016
113. Durbacă Eugen PRO Europa
  12-06-2019
  11-06-2018
  15-06-2017
  13-01-2017
114. Duruș Vlad-Emanuel USR
  13-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
115. Erdei Dolóczki István UDMR
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  05-01-2017
116. Farago Petru UDMR
  05-06-2019
  12-06-2018
  15-06-2017
  21-12-2016
117. Fădor Angelica PNL
  11-06-2019
  11-06-2018
  24-05-2017
  04-01-2017
118. Firczak Iulius Marian Minoritati
  11-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  16-01-2017
119. Florea Damian PRO Europa
  13-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
120. Florea Oana-Consuela PSD
  29-05-2019
  25-05-2018
  09-06-2017
  04-01-2017
121. Floroiu Ionel PSD
  05-06-2019
  29-05-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
122. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
123. Furic Iarco Minoritati
  11-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
124. Furtună Mirela PSD
  13-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  03-01-2017
125. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
  11-06-2019
  05-06-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
126. Gavrilă Camelia PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  30-05-2017
  17-01-2017
127. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
  12-06-2019
  07-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
128. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  18-01-2017
129. Găină Mihăiță PSD
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  12-01-2017
130. Gâdea Adrian-Ionuț PSD
  09-02-2017
  20-12-2016
131. Georgescu Laura PSD
  03-07-2019
132. Georgescu Nicolae PSD
  29-05-2019
  23-04-2018
  07-06-2017
  30-12-2016
133. Gerea Andrei Dominic ALDE
  12-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
134. Gheorghe Andrei Daniel PNL
  13-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
135. Gheorghe Tinel PNL
  12-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  05-01-2017
136. Gheorghiu Bogdan PNL
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
137. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
  11-06-2019
  05-06-2018
  28-06-2017
  12-06-2017
  19-12-2016
138. Gherman Dumitru PSD
  11-06-2019
  30-05-2018
  12-09-2017
139. Ghilea Găvrilă PNL
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  21-12-2016
140. Ghinea Cristian USR
  05-07-2019
  14-06-2019
  15-06-2018
  07-06-2017
  12-01-2017
141. Gilia Claudia PSD
  11-06-2019
  12-06-2018
  26-09-2017
142. Giugea Nicolae PNL
  11-06-2019
  13-06-2018
  12-09-2017
  13-06-2017
  16-01-2017
143. Goga Octavian PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
144. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
  21-03-2019
  15-05-2018
  14-06-2017
  15-05-2017
  04-01-2017
  19-12-2016
145. Gudu Vasile PNL
  05-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  16-01-2017
146. Halici Nicușor PSD
  12-06-2019
  23-05-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
147. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
  12-06-2019
  12-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
148. Hărătău Elena PSD
  11-06-2019
  12-07-2018
149. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
  11-06-2019
  11-06-2018
  30-05-2017
  19-12-2016
150. Holban Georgeta-Carmen PSD
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
151. Huncă Mihaela PRO Europa
  10-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
152. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
  18-03-2019
  22-05-2018
  11-04-2017
  19-12-2016
153. Iacomi Iulian PSD
  03-08-2017
  05-04-2017
  29-12-2016
154. Iancu Iulian PSD
  11-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
155. Iancu Marius-Ionel PSD
  05-06-2019
  09-05-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
156. Ibram Iusein Minoritati
  15-05-2019
  24-05-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
157. Iftimie Neculai PSD
  11-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
158. Ignat Miron Minoritati
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
159. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
160. Intotero Natalia-Elena PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
161. Ion Stelian-Cristian USR
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  29-12-2016
162. Ionescu George PNL
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  21-12-2016
163. Ioniță Antoneta PNL
  03-06-2019
  04-06-2018
  29-05-2017
  20-12-2016
164. Iordache Florin PSD
  06-06-2019
  11-06-2018
  24-05-2017
  22-12-2016
165. Itu Cornel PSD
  03-06-2019
  15-05-2018
  29-05-2017
  03-01-2017
166. Iurișniți Cristina-Ionela USR
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
167. Jivan Luminița-Maria PSD
  11-06-2019
  23-05-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
168. Kelemen Hunor UDMR
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
169. Korodi Attila UDMR
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
170. Kulcsár-Terza József-György UDMR
  14-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
171. Lazăr Sorin PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  10-01-2017
172. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
  11-06-2019
  11-06-2018
  31-07-2017
  07-06-2017
  19-12-2016
173. Longher Victoria Minoritati
  29-05-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  16-01-2017
174. Lovin Dumitru ALDE
  03-06-2019
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
175. Luca Andaluzia PSD
  03-02-2017
  05-01-2017
176. Lungu Tudorița PNL
  11-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  03-01-2017
177. Lupașcu Costel PSD
  10-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
178. Lupescu Dumitru USR
  13-06-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  20-12-2016
179. Macovei Silviu Nicu PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
180. Magyar Loránd-Bálint UDMR
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
181. Manole Petre-Florin PSD
  14-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
182. Mareș Mara PNL
  13-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
183. Marica Petru-Sorin PRO Europa
  12-06-2019
  12-06-2018
  08-05-2017
  20-12-2016
184. Márton Árpád-Francisc UDMR
  04-06-2019
  05-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
185. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
  11-06-2019
  29-05-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
186. Mărgărit Mitică-Marius PSD
  11-06-2019
  30-05-2018
  31-10-2017
  13-06-2017
  16-01-2017
187. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
  12-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
188. Mihalescul Dumitru PNL
  11-06-2019
  08-06-2018
  13-06-2017
  30-01-2017
  04-01-2017
189. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
  14-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
190. Mircea Florin PSD
  01-07-2019
191. Mînzatu Roxana PSD
  10-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
192. Mocanu Adrian ALDE
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
193. Mocioalcă Ion PRO Europa
  13-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
194. Mohaci Mihai PRO Europa
  05-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
195. Moise Costin-Sebastian PMP
  23-07-2019
196. Moldovan Sorin-Dan PNL
  11-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  09-01-2017
197. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
  12-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
198. Movilă Petru PMP
  14-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  05-01-2017
199. Munteanu Ioan PSD
  12-02-2018
  07-06-2017
  19-12-2016
200. Mușoiu Ștefan PSD
  12-06-2019
  14-06-2018
  07-06-2017
  12-01-2017
201. Nasra Gabriel-Horia PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
202. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
  12-06-2019
  11-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
203. Neagu Nicolae PNL
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
204. Neață Eugen PSD
  29-05-2019
  16-05-2018
  23-05-2017
  03-01-2017
  20-12-2016
205. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa
  10-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  17-01-2017
206. Nicoară Romeo Florin PNL
  14-06-2019
  05-06-2018
  23-05-2017
  20-12-2016
207. Nicolae Andrei PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  14-03-2017
  16-01-2017
208. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
  31-05-2017
  29-05-2017
  19-12-2016
209. Nicolicea Eugen PSD
  11-06-2019
  06-06-2018
  15-06-2017
  18-01-2017
210. Nistor Laurențiu PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
211. Niță Mihai ALDE
  05-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
212. Niță Nicu PSD
  12-06-2019
  22-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
213. Nosa Iuliu PSD
  03-06-2019
  05-06-2018
  06-06-2017
  29-12-2016
214. Olar Corneliu PNL
  12-06-2019
  31-05-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
215. Olteanu Daniel ALDE
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
216. Oprea Dumitru PNL
  03-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
217. Oprișcan Mihai Doru ALDE
  29-05-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
218. Oros Nechita-Adrian PNL
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
219. Oteșanu Daniela PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
220. Palăr Ionel PNL
  13-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
221. Pambuccian Varujan Minoritati
  13-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  19-12-2016
222. Pană Adriana-Doina PSD
  05-06-2019
  07-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
223. Paraschiv Rodica PSD
  11-06-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  13-01-2017
224. Pașcan Emil-Marius PMP
  11-06-2019
  13-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
225. Pau Radu - Adrian PRO Europa
  10-06-2019
  22-05-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
226. Păle Dănuț PSD
  11-06-2019
  12-06-2018
  08-06-2017
  29-12-2016
227. Petcu Toma-Florin ALDE
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
228. Petrea Gabriel PSD
  11-06-2019
  26-02-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
229. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  04-01-2017
  20-12-2016
230. Petric Octavian PRO Europa
  14-06-2019
  06-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
231. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  08-03-2017
  10-01-2017
232. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
  11-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  01-03-2017
  19-12-2016
233. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
234. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
  12-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
235. Plumb Rovana PSD
  25-06-2019
  08-05-2019
  06-02-2018
  25-10-2017
  14-06-2017
  12-01-2017
236. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa
  13-06-2019
  13-06-2018
  22-02-2018
237. Ponta Victor-Viorel PRO Europa
  14-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  20-12-2016
238. Pop Andrei PSD
  28-05-2019
  11-06-2018
  07-06-2017
  05-01-2017
239. Pop Georgian PRO Europa
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  21-12-2016
240. Pop Tudor Rareș USR
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
241. Popa Florin PSD
  12-06-2019
  31-05-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
242. Popa Mihai Valentin PRO Europa
  12-06-2019
  07-06-2018
  12-06-2017
  17-01-2017
243. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
  05-06-2019
  05-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
244. Popescu Mariana-Venera Minoritati
  05-06-2019
  14-06-2018
  30-05-2017
  05-01-2017
  20-12-2016
245. Popescu Nicolae-Daniel USR
  13-06-2019
  05-06-2018
  14-06-2017
  19-04-2017
246. Popescu Pavel PNL
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  10-01-2017
247. Popescu Virgil-Daniel PNL
  11-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  11-01-2017
248. Preda Cezar-Florin PNL
  05-06-2019
  06-06-2018
  06-06-2017
  19-12-2016
249. Predoiu Marian-Cătălin PNL
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  27-12-2016
250. Presură Alexandra PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
251. Prisnel Adrian-Claudiu USR
  11-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
252. Prișcă Răzvan Sorin PNL
  05-06-2019
  14-06-2018
  30-10-2017
  14-06-2017
  19-01-2017
253. Prună Cristina-Mădălina USR
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
254. Radu Anișoara PSD
  14-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  14-02-2017
255. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
  14-05-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  05-01-2017
256. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
  11-06-2019
  31-05-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
257. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
  12-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
258. Rădulescu Alexandru PSD
  10-06-2019
  04-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
259. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
  13-06-2019
  04-06-2018
  18-10-2017
  12-06-2017
  12-04-2017
  28-12-2016
260. Rădulescu Dan-Răzvan USR
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
261. Răduț Violeta PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  13-03-2017
262. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
  11-06-2019
  04-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
263. Roman Florin-Claudiu PNL
  14-05-2019
  14-05-2018
  10-05-2017
  19-12-2016
264. Roman Ioan Sorin PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  05-01-2017
265. Romanescu Cristinel PNL
  05-06-2019
  04-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
  19-12-2016
266. Roșca Lucreția PSD
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
267. Rotaru Alexandru PSD
  05-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
268. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
  12-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
269. Săftoiu Ana Adriana PNL
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
270. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
  11-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  06-01-2017
271. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
  12-06-2019
  05-06-2018
  14-06-2017
  22-12-2016
272. Sebestyén Csaba-István UDMR
  05-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
273. Sefer Cristian-George PSD
  13-06-2019
  15-06-2018
  14-06-2017
  03-01-2017
274. Seidler Cristian-Gabriel USR
  14-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  19-01-2017
275. Seres Dénes UDMR
  05-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
276. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
  11-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
277. Simion Lucian-Eduard PSD
  11-06-2019
  05-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
278. Simionca Ionuț PMP
  11-06-2019
  12-06-2018
  07-06-2017
  15-02-2017
  17-01-2017
279. Simonis Alfred - Robert PSD
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  28-12-2016
280. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  09-05-2017
  19-12-2016
281. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
  14-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
282. Solomon Adrian PSD
  05-06-2019
  18-04-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
283. Spânu Ion PRO Europa
  11-06-2019
  30-05-2018
  06-06-2017
  20-12-2016
284. Stamatian Vasile-Florin PNL
  11-06-2019
  11-06-2018
  08-06-2017
  20-12-2016
285. Stan Viorel PSD
  11-06-2019
  07-03-2018
286. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
  14-06-2019
  05-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
287. Stancu Florinel PSD
  03-06-2019
  15-05-2018
  23-05-2017
  28-12-2016
288. Stativă Irinel Ioan PSD
  13-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
289. Stănescu Alexandru PSD
  11-06-2019
  13-06-2018
  12-06-2017
  20-12-2016
290. Steriu Valeriu-Andrei PSD
  12-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
291. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
  13-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
292. Stroe Ionuț-Marian PNL
  13-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  19-12-2016
293. Suciu Matei PSD
  12-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  13-02-2017
294. Suciu Vasile-Daniel PSD
  06-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  19-01-2017
295. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
  03-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
296. Szabó Ödön UDMR
  14-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  28-12-2016
297. Șarapatin Elvira PSD
  13-06-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
298. Șerban Ciprian-Constantin PSD
  03-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
299. Șimon Gheorghe PSD
  05-06-2019
  30-05-2018
  30-05-2017
  05-01-2017
300. Șișcu George PNL
  11-06-2019
  12-06-2018
  08-06-2017
  04-01-2017
301. Șotcan Theodora PSD
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
302. Șova Lucian PSD
  06-05-2019
  23-04-2018
  30-03-2017
  28-12-2016
303. Șovăială Constantin PNL
  05-06-2019
  22-05-2018
  14-06-2017
  27-12-2016
  19-12-2016
304. Ștefan Corneliu PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  13-06-2017
  16-01-2017
305. Ștefan Ion PNL
  11-06-2019
  06-06-2018
  07-06-2017
  20-12-2016
306. Ștefan Viorel PSD
  27-06-2019
  11-06-2019
  14-06-2018
  15-06-2017
  16-01-2017
307. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
  05-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
308. Tabugan Ion ALDE
  04-06-2019
  19-09-2018
  04-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
309. Tănăsescu Alina-Elena PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  29-12-2016
310. Teiș Alina PSD
  11-06-2019
  13-06-2018
  25-09-2017
311. Terea Ioan PSD
  05-06-2019
  08-05-2018
  29-05-2017
  21-12-2016
312. Tîlvăr Angel PSD
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  04-01-2017
313. Todor Adrian PSD
  28-05-2019
  26-02-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
314. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
  14-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
315. Toma Ilie PSD
  13-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
316. Tomac Eugen PMP
  25-06-2019
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  11-01-2017
317. Trăilă Cristina PNL
  05-06-2019
  14-06-2018
  05-07-2017
318. Tripa Florin-Dan PSD
  05-06-2019
  29-05-2018
  07-06-2017
  03-01-2017
319. Trușcă Constantin PSD
  27-07-2017
  15-06-2017
  19-01-2017
320. Tudor Beatrice PSD
  12-06-2019
  06-06-2018
  12-06-2017
  27-12-2016
321. Tudose Mihai PRO Europa
  20-06-2019
  12-06-2019
  30-05-2018
  08-06-2017
  05-01-2017
322. Turcan Raluca PNL
  14-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
323. Turcescu Robert-Nicolae PMP
  29-05-2019
  13-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
324. Tușa Adriana Diana PSD
  14-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
325. Țachianu Marian PSD
  05-07-2019
326. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
  10-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
327. Ursu Răzvan-Ion PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  07-06-2017
  14-02-2017
328. Varga Glad-Aurel PNL
  12-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
329. Varga Vasile PNL
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  21-12-2016
330. Vasile Daniel Minoritati
  12-06-2019
  11-06-2018
  14-06-2017
  17-01-2017
  20-12-2016
331. Vasilescu Lia Olguța PSD
  12-06-2019
  13-06-2018
  13-06-2017
  20-12-2016
332. Vasilică Radu Costin PSD
  07-05-2019
  15-05-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
333. Vass Levente UDMR
  12-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  05-01-2017
334. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
  11-06-2019
  13-06-2018
  06-06-2017
  09-01-2017
335. Velcea Nicolae PSD
  03-06-2019
  06-06-2018
  30-05-2017
  20-12-2016
336. Vexler Silviu Minoritati
  14-06-2019
  14-06-2018
  08-06-2017
  16-01-2017
337. Vișan George-Gabriel PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  12-06-2017
  16-01-2017
338. Vîlceanu Dan PNL
  13-06-2019
  15-06-2018
  15-06-2017
  29-12-2016
339. Vîrză Mihăiță PSD
  11-06-2019
  04-06-2018
  09-06-2017
  09-01-2017
340. Vlad Sergiu Cosmin USR
  12-06-2019
  12-06-2018
  13-06-2017
  30-01-2017
  16-01-2017
341. Vlase Petru Gabriel PSD
  11-07-2018
  11-06-2018
  14-06-2017
  14-03-2017
  02-03-2017
  30-12-2016
342. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
  14-06-2019
  13-06-2018
  14-06-2017
  18-01-2017
343. Voicu Mihai Alexandru PNL
  05-06-2019
  12-06-2018
  14-06-2017
  19-12-2016
344. Vosganian Varujan ALDE
  12-06-2019
  14-06-2018
  13-06-2017
  17-01-2017
345. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
  11-06-2019
  11-06-2018
  25-09-2017
346. Weber Mihai PSD
  12-06-2019
  12-06-2018
  12-06-2017
  19-12-2016
347. Zainea Cornel USR
  09-05-2019
  04-06-2018
  12-06-2017
  29-12-2016
348. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
  10-06-2019
  14-06-2018
  14-06-2017
  19-01-2017
349. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
  23-05-2019
  30-05-2018
  14-03-2018
  13-06-2017
  03-01-2017
  19-12-2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 21 august 2019, 10:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro