DECRET nr.91 din 7 mai 1996
privind numirea in functie a unor magistrati
Textul actului publicat în M.Of. nr. 97/14 mai. 1996

DECRET Nr. 91 din 7 mai 1996
privind numirea in functie a unor magistrati


EMITENT: PRESEDINTELE ROMANIEI
PUBLICAT IN: MONITORUL OFICIAL NR. 97 din 14 mai 1996

In temeiul art. 94 lit. c) si al art. 99 alin. (1) din Constitutia Romaniei, precum si al art. 73 lit. a) din Legea nr. 92/1992 pentru organizarea judecatoreasca, avind in vedere propunerile Consiliului Superior al Magistraturii, Presedintele Romaniei decreteaza:


ARTICOL UNIC

Se numesc in functia de judecator si de procuror persoanele mentionate in anexa la prezentul decret.
PRESEDINTELE ROMANIEI ION ILIESCU


ANEXA 1


    A. JUDECATORI

    TRIBUNALUL ALBA
    1. Feneser Codruta-Corina.

    Judecatoria Alba Iulia
  1. Anghel Ileana Gabriela
  2. Burz Olimpiu
  3. Doriani Ana
  4. Fat Stefan
  5. Florea Marieta Carolina
  6. Neamtiu Anca Alexandrina
  7. Pascaru-Pag Elena Lucia
  8. Petrascu Adriana Marcela
  9. Predan Georgeta
 10. Stoica Manuela Corina
 11. Vaida Maria Elena.

    Judecatoria Cimpeni
  1. Corches Ioan
  2. Coroiu Viorica Elena
  3. Dobra Elisabeta.

    Judecatoria Aiud
  1. Lodoaba Alina
  2. Noslacan Mircea.

    Judecatoria Blaj
  1. Beldea Maria
  2. Cretoiu Victor
  3. Mancas Elena Fira.

    TRIBUNALUL SIBIU
  1. Andrei Victoria
  2. Bibu Mariana
  3. Opris Mariana
  4. Toda Ioan.

    Judecatoria Sibiu
  1. Boca Elena
  2. Butiuc Constantin
  3. Caraileanu Lucia
  4. Georgica Carmen Elena
  5. Lapadat Daniela Rodica
  6. Luca Daniela Teofilia
  7. Manigutiu Niculae
  8. Mihu Lucian
  9. Mota Alexandra
 10. Oprisiu Maria
 11. Savu Raluca Anamaria
 12. Scutea Jana.

    Judecatoria Medias
  1. Deac Iacob
  2. Hanes Onisie
  3. Lakadat Iuliu
  4. Madarasi-Pap Carmen
  5. Olteanu Daniela
  6. Stoia Gheorghe
  7. Visa Elena-Liliana
  8. Visa Ioan.

    Judecatoria Agnita
  1. Nitu Viorel.

    Judecatoria Saliste
  1. Baban Marcela
  2. Cristescu Florian
  3. Stoica Viorica.

    TRIBUNALUL HUNEDOARA
  1. Moldovan Aurica
  2. Pele Maria.

    Judecatoria Deva
  1. Avram Alexandru
  2. Domsa Traian Ioan
  3. Goron Mariana
  4. Grozavescu Anuta
  5. Iacob Marinela
  6. Josan Angelica-Paula
  7. Lupsan Sanda
  8. Marcu Verghilea
  9. Roman Maria
 10. Simon Ecaterina
 11. Sobea Camelia Angela
 12. Tanasescu Irina
 13. Ursut Daniela
 14. Zdrenghea Petru.

    Judecatoria Hunedoara
  1. Aioanei Viorica
  2. Borosescu Maria-Mariana
  3. Guta Ion
  4. Onet Victoria Valentina
  5. Zapotinschi Antoneta.

    Judecatoria Petrosani
  1. Cherciu Victor Nicolae
  2. Dinca Onita
  3. Iacob Gheorghe
  4. Ilinca Georgeta
  5. Jifcu Maria
  6. Mihailescu Cerasela Violeta
  7. Priboian Voina-Maria
  8. Sabau Dorina
  9. Serban Gherghina
 10. Unguras Ioan
 11. Zetes Ioan Dorel Viorel
 12. Zetes Maria.

    Judecatoria Brad
  1. Paun Corina Daniela
  2. Ilisia Maria.

    Judecatoria Orastie
  1. Enache Laurentia
  2. Florea Napoleon
  3. Mihaiescu Iconia
  4. Nitoi Corbut Stefan
  5. Toma Ioan.

    TRIBUNALUL BRASOV
  1. Comsa Gabriela
  2. Cosma Marius-Daniel.

    Judecatoria Brasov
  1. Alexandru Mihaela
  2. Barbu Manuela
  3. Bejinaru-Mihoc Georgeta Livora
  4. Bejliu Constantin
  5. Feteanu Laura Antoaneta
  6. Franguloiu Simona-Mihaela
  7. Grigorescu Nicoleta
  8. Lohanel Mihail
  9. Marinescu Liviu Dumitru
 10. Mariuta Marioara
 11. Popa Rodica
 12. Puscasu Danusia
 13. Rusu Teodor
 14. Visan Nita.

    Judecatoria Fagaras
  1. Arseni Maria
  2. Cirlig Elena
  3. Gyergyai Mariana
  4. Ilina Vasile
  5. Opris Ioan
  6. Petri Miron
  7. Popovici Paraschiva.

    Judecatoria Zarnesti
  1. Minjina Marilena.

    Judecatoria Sfintu Gheorghe
  1. Brutca Ioan
  2. Nagy Lenke Maria
  3. Pusztai Miklos
  4. Roth Maria Doina
  5. Stambirt Lidia
  6. Uta Gabriel.

    Judecatoria Tirgu Secuiesc
  1. Gabor Sarolta
  2. Imre Stefan
  3. Papp Sighismund-Stefan
  4. Raicea Liviu.

    CURTEA DE APEL BUCURESTI
  1. Ezer Emilia.

    TRIBUNALUL BUCURESTI
  1. Bogdanescu Madalina-Maria
  2. Campeanu Marcela-Alexandrina
  3. Colina Daniela Maria
  4. Dragomir Georgeta
  5. Grecu Angela
  6. Jipa Cristian
  7. Marcu Simona Camelia
  8. Marinescu Simona
  9. Mirancea Dumitru
 10. Mustata Stan
 11. Parvu Iosefina
 12. Pop Adriana-Roua
 13. Pop Ana
 14. Popa Rodica-Aida
 15. Serb Gabriela
 16. Spineanu-Matei Octavia
 17. Stoica Stefan-Dan
 18. Stefan Sofia
 19. Tarcea Iulia-Cristina
 20. Tiu Elena-Viviane.

    Judecatoria Sectorului 1
  1. Avram Aurica
  2. Barbacioru Tiberius
  3. Bojinca Adina-Elena
  4. Buzea Ioana
  5. Catana Alessandra-Giusepina
  6. Ciobanu-Dordea Ana-Cristina
  7. Craciun Nicolae
  8. Forir Liliana
  9. Marinescu Carmen-Maria
 10. Nedelcu Antoneta
 11. Nicolae Romanita-Ecaterina
 12. Prelipcean Iulia-Nicoleta
 13. Resteanu Eduardo
 14. Sachelarie Liliana-Constanta
 15. Stoican Georgeta
 16. Teaha Adriana-Elena
 17. Zorila Tatiana-Gabriela.

    Judecatoria Sectorului 2
  1. Acatrinei Valentino
  2. Arhip Marioara
  3. Bobeica Florentina
  4. Botescu Elisabeta
  5. Cosovanu Cornel
  6. Cringasu Liliana
  7. Gavrilescu Elisabeta
  8. Iftode Cristina
  9. Mares Antonela Ane-Mary
 10. Nitu Daniela-Luminita
 11. Popescu Violeta-Delia
 12. Sofronea Mirela
 13. Streulea Alina
 14. Vladutescu Ioana-Christina.

    Judecatoria Sectorului 3
  1. Balasa Adrian
  2. Bicu Vasile
  3. Buta Madalina-Cristina
  4. Canacheu Sterie
  5. Constantinescu Mariana
  6. Dragne Angela
  7. Dragomir Ilie-Iulian
  8. Gavrilescu Elena
  9. Iozu Anisoara
 10. Lolea Viorica
 11. Petrisor Nela
 12. Platon Corina-Sanda
 13. Prisacaru Mihaela-Ioana
 14. Radu Steliana
 15. Rolea Gabriela
 16. Rusu Mirela
 17. Stamate Manuela-Simona
 18. Vladescu Valerica.

    Judecatoria Sectorului 4
  1. Andrei Laura-Marina
  2. Bodnar Florica
  3. Dumitrascu Elena
  4. Grigoras Nina-Ecaterina
  5. Moglan Florica
  6. Nicolae Adina-Georgeta
  7. Pena Fanica
  8. Rudareanu Mariana.

    Judecatoria Sectorului 5
  1. Caloianu Bianca-Antoaneta
  2. Clenciu Viorica
  3. Herold Ioana-Aurora
  4. Istudor Ionelia
  5. Lupascu Dan
  6. Mera Luciana
  7. Paun Luiza-Maria
  8. Pucheanu Mona-Lisa
  9. Susanu Rodica
 10. Tuca Alina-Iuliana
 11. Visan Liliana.

    Judecatoria Sectorului 6
  1. Anghel Doina
  2. Bajan Vasile
  3. Bogasiu Gabriela-Elena
  4. Dobre Florina
  5. Ghiugan Eugenia
  6. Ionescu Valentina
  7. Oprescu Mihai
  8. Pasare Diana-Iuliana
  9. Popa Maria
 10. Popescu Iulica
 11. Radescu Dumitru
 12. Scheaua Maria-Cristina
 13. Tabarca Mihaela
 14. Terceanu Valeriu-Mihail
 15. Voicu Rodica-Florica.

    Judecatoria nr. 2 a Sectorului Agricol Ilfov
  1. Cojocaru Adrian
  2. Constanda Andreia-Liana
  3. Dobraniste Liviu Cornel
  4. Filip Pavel
  5. Gagescu Risantea
  6. Moldovan Mircea
  7. Radu Ionel
  8. Sterea Aurica
  9. Navala Maria
 10. Ursulescu Elena.

    Judecatoria Cluj-Napoca
  1. Alb Alexandrina-Angela
  2. Barna Delia-Ana
  3. Brehar Paulina-Lucia
  4. Cengheri Camelia-Liliana
  5. Filip Rodica
  6. Gheta Eleonora
  7. Grozavu Maricica
  8. Ilies Ariana-Lacrimioara
  9. Isaila Marioara
 10. Mitea Valentin
 11. Moldovan Iuliana
 12. Paltinean Alexandru
 13. Pop Valentin
 14. Radu Sanda-Maria
 15. Seman Dana-Monica
 16. Siserman Sorina
 17. Todea Calin.

    Judecatoria Turda
  1. Baldean Denisa-Livia
  2. Grigorita Cornel-Romeo
  3. Oprea Ana-Maria
  4. Oprea Rodica-Steluta.

    Judecatoria Dej
  1. Brehar Octavian-Mircea
  2. Bucsa Claudia
  3. Minzat Camelia-Iasminia
  4. Morar Ioana-Cristina
  5. Rusu Simion
  6. Tomsa Ioan.

    Judecatoria Gherla
  1. Georgiu Ioan
  2. Tarlea Laurentiu.

    TRIBUNALUL BISTRITA-NASAUD
  1. Berbecariu Daniella.

    Judecatoria Bistrita
  1. Andreies Viorel-Virgil
  2. Checec Virgil-Petru
  3. Covrig Valer
  4. Denes Adriana-Viorica
  5. Darjan Traian
  6. Iacob Corina
  7. Ilies Ioana-Claudia
  8. Oltean Nicolae
  9. Parauan Ioan
 10. Preda Liliana-Elisabeta
 11. Vranceanu Voichita.

    Judecatoria Nasaud
  1. Cordovan Eudochia
  2. Marian Nicolae
  3. Marica Florinel-Macidon
  4. Raus Pompei
  5. Rus Petru
  6. Vidican Gheorghe.

    Judecatoria Beclean
  1. Oprea Zenovia
  2. Pop Nicoleta Laura.

    Tribunalul Maramures
  1. Avram Maria.

    Judecatoria Baia Mare
  1. Borbei Victoria
  2. Ciuca Viorica
  3. Gondor Oresia Mariana
  4. Grama Elena
  5. Iancu Mariana-Eugenia
  6. Ielciu Viorica
  7. Jeler Eujen
  8. Lihet Cristina-Laura
  9. Pop Ghizela Gabriela
 10. Sciuchin Ioan
 11. Ungureanu Virginia.

    Judecatoria Sighetu Marmatiei
  1. Codrea Maria
  2. Goja Vasile
  3. Leonte Dumitru
  4. Marina Viorica
  5. Motoarca Ioan-Grigore
  6. Varady Elena.

    Judecatoria Viseu de Sus
  1. Burnar Livia
  2. Cian Ion
  3. Hojda Toader
  4. Simon Mariana.

    Judecatoria Dragomiresti
  1. Coman Teodor
  2. Tiplea Gheorghe.

    Judecatoria Zalau
  1. Balazs Arpad
  2. Boldan Simona-Monica
  3. Galos Violeta-Smarandita
  4. Hirza Benedict
  5. Ionescu Dorina Delia
  6. Kende Monica
  7. Moldovan Sorin
  8. Nasaudean Petronela-Zoita
  9. Nicorici Silvia
 10. Szakacs Erzsebet.

    Judecatoria Simleu Silvaniei
  1. Chiffa Viorica-Georgeta
  2. Georgescu Sofia-Brandusa
  3. Lazoc Mirela-Teodora
  4. Salajan Silviu.

    TRIBUNALUL CONSTANTA
  1. Cojanu Gheorghe
  2. Geli Erol
  3. Nasta Aurica
  4. Stanca Monalis-Simona
  5. Tita Vasilica
  6. Veriotti Maria.

    Judecatoria Constanta
  1. Bosoc Lenuta-Nicoleta
  2. Carbune-Cosac Iulia-Garofita
  3. Dragomir Lucia
  4. Dumitriu Corina-Violeta
  5. Grigore Gabriel-Cornel
  6. Ionita Irina
  7. Jarnea Elena
  8. Lambrino Mariana
  9. Marin Valentin
 10. Marinescu Anca-Jeanina
 11. Marcu Eleni-Cristina
 12. Moga Revi-Paulica
 13. Petrovici Marinela-Daniela
 14. Popoaca Mihaela
 15. Trifu Eugenia
 16. Zalman Jelena-Sorina.

    Judecatoria Medgidia
  1. Badulescu Mariana
  2. Ganera Emilia
  3. Garba Alexandru
  4. Lungu Lucia
  5. Radu Iuliana
  6. Tase Vanghelita
  7. Thoma Theodora
  8. Uzuna Maria.

    Judecatoria Mangalia
  1. Bratescu Elena
  2. Tene Ioana.

    Judecatoria Tulcea
  1. Andrecencu Valeria
  2. Geambazu Nastasia
  3. Marin Petrea
  4. Neacsu Elena
  5. Nichifor Doina
  6. Perijoc Paula
  7. Pescarus Marinela.

    Judecatoria Babadag
  1. Alexe Aurica
  2. Cristea Elena-Ivona
  3. Matros Gheorghe
  4. Mihalcea Emil.

    Judecatoria Tirgu Mures
  1. Albulescu Felicia-Doinita
  2. Dima Cornelia-Ecaterina
  3. Farkas-Hegyi Piroska
  4. Fekete Ioan
  5. Gergely Adam Andras
  6. Ghere Ana
  7. Gurghian Mariana
  8. Manta Tudorita
  9. Micu Rodica-Dorina
 10. Milasan Zoita
 11. Moldovan Mircea
 12. Neamtu Maria
 13. Papuc Gabriela-Ecaterina
 14. Roncea Mihaela-Ramona
 15. Santa Marinel
 16. Szatmari Ilona.

    Judecatoria Sighisoara
  1. Boitos Ioan
  2. Bulzan Marcela-Elena
  3. Misirgic Liliana
  4. Pop Cornelia
  5. Szakacs-Koncsag Vilmos.

    Judecatoria Miercurea-Ciuc
  1. Kardalus Erika
  2. Mitrea Ibolya
  3. Sukos Jozsef
  4. Szallasy Maria-Magdolna

    Judecatoria Odorheiu Secuiesc
  1. Bejenaru Daniela
  2. Besenyei Csilla Izabella
  3. Boros Oscar-Adalbert
  4. Dobrita Stefan
  5. Ilyes Ibolya
  6. Nagy Ioan.

    Judecatoria Toplita
  1. Moldovan Ioan
  2. Muresan Emil
  3. Tifrea Adriana
  4. Tifrea Nicolae.

    Judecatoria Gheorgheni
  1. Airinei Ioana
  2. Mogyaros Vasile Csaba
  3. Szabo Tiberiu
  4. Zaicu Ildiko.

    Tribunalul Militar Bucuresti
  1. Locotenent-colonel magistrat Dinuica Doinel
  2. Locotenent-colonel magistrat Hondor Mihai
  3. Maior magistrat Popescu Traian
  4. Capitan magistrat Aionitoaie Constantin-Marian.

    Tribunalul Militar Iasi
  1. Locotenent-colonel magistrat Panaite-Munteanu Costica
  2. Maior magistrat Apetrei Ioan
  3. Maior magistrat Condrea Dan
  4. Maior magistrat Popescu Angel.

    Tribunalul Militar Cluj
  1. Maior magistrat Andries Dorel
  2. Maior magistrat Ban Tiberiu
  3. Maior magistrat Lukacs Emil
  4. Maior magistrat Metes Dorel
  5. Sublocotenent magistrat Pop Marius-Liviu

    Tribunalul Militar Timisoara
  1. Colonel magistrat Stoichescu Nicolae
  2. Maior magistrat Cioana Mircea
  3. Maior magistrat Meuta Constantin
  4. Maior magistrat Mitiu Petru-Dumitru.

    B. PROCURORI
    Parchetul General de pe linga Curtea Suprema de Justitie
  1. Aldea Apostola
  2. Butnariu Neculai 
  3. Mironescu Gheorghe
  4. Popa Nicolae
  5. Zamfir Gheorghe.

    Parchetul de pe linga Curtea de Apel Alba Iulia
  1. Dumitrescu Constantin
  2. Toma Ionel Nicolae.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Alba Iulia
  1. Capra Carmen Maria
  2. Fulop Eugen
  3. Luha Vasile
  4. Narita Ilie
  5. Pamfil Constantin Mugurel.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Cimpeni
  1. Lefter Felicia Neta
  2. Szucs Ioan Ernest Paul.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Aiud
  1. Fit Gheorghe.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Blaj
  1. Popa Ioan.

    Parchetul de pe linga Tribunalul Sibiu
  1. Botian Elisabeta-Mariana
  2. Emrich Ioan-Martin.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sibiu
  1. Budnariu Elena-Daniela
  2. Manigutiu Mihaela Elena
  3. Radoiu Petru
  4. Silaghi Ovidiu
  5. Stanila Cornel-Ioan
  6. Voina Gheorghe.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Medias
  1. Lascu Ioan
  2. Salontai Alexandru
  3. Stoicescu Andrei Ioan Alexandru.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Agnita
  1. Botoc Ioan
  2. Enescu Ioan.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Saliste
  1. Comanita Viorel.

    Parchetul de pe linga Tribunalul Hunedoara
  1. Rus Ionel Avram.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Deva
  1. Cean Nicolae Ion
  2. Moca Ioan
  3. Neagu Nicolae
  4. Negrea Gheorghe Daniel
  5. Negrutiu Mirela Elena.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Hunedoara
  1. Bidiu Tiberiu
  2. Danciu Nicolae-Constantin
  3. Herban Dorel
  4. Harsan Tiberiu Horea Silviu
  5. Hodor Lucia-Elena
  6. Pez Vicor.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Petrosani
  1. Bardeanu Doina
  2. Draia Ioan
  3. Ilinca Dumitru
  4. Maniu Dorica
  5. Marian Violeta Laurentia
  6. Rusu Petru
  7. Stanciu Nicolae
  8. Toma Valeria.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Orastie
  1. Pastiu Nicolae
  2. Visan Florica.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Brasov
  1. Bologa Simona-Madalina
  2. Coman Luminita
  3. Cosma Rodica
  4. Papuc Corina-Andreea.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Fagaras
  1. Achim Gheorghe
  2. Godan Dumitru-Ionel
  3. Orzea Ilie
  4. Pielaru Ioan
  5. Sandru Cornelia-Adriana.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Zarnesti
  1. Lazar Ioan.

    Parchetul de pe linga Tribunalul Covasna
  1. Kiss Alexandru
  2. Solomon Ioan.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sfintu Gheorghe
  1. Ciobanu Elena
  2. Ciucu Ion
  3. Stancu Mariana Lacrima.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Tirgu Secuiesc
  1. Bauer Alexandru
  2. Musat Petru.

    Parchetul de pe linga Curtea de Apel Bucuresti
  1. Bracaciu Nicolae.

    Parchetul de pe linga Tribunalul Bucuresti
  1. Cojocaru Eugen
  2. Cozma Gheorghe
  3. Dabija Eugen
  4. Matei Daniela
  5. Panait Constantin
  6. State Diana.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sectorului 1
  1. Balasoiu Carmen-Doinita
  2. Boeru Irina
  3. Cimpoeru Camelia-Viviana
  4. Enache Vladimir-Alexandru
  5. Ene Mircea
  6. Ilie Florica
  7. Mihalache Cecilia
  8. Stan Cristina.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sectorului 2
  1. Banciu Mihai
  2. Balutoiu Carmen-Lidia
  3. Bobina Emilia-Elena
  4. Learciu Viorica
  5. Dumitru Daniela-Anca-Maria
  6. Gavadia Emiliea-Elena
  7. Neagu Sorinela
  8. Peter Lidia
  9. Petrescu Mircea
 10. Raicu Iuliana-Carmen.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sectorului 3
  1. Cornea Mariana
  2. Georgescu Domenic-Alin
  3. Jurma Anca
  4. Nedelescu Maria-Lucia
  5. Paduraru Camelus
  6. Paun Eugen
  7. Stanila Mihaela-Maria
  8. Zubcu Monica.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sectorului 4
  1. Frincu Constantin
  2. Ion Petrisor-Gheorghe
  3. Iordache Elena
  4. Matiesescu Elena-Cristina
  5. Mone Gabriela-Olga
  6. Radulescu Paula
  7. Voicila Virgil
  8. Voicu Gabriela.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sectorului 5
  1. Beloiu Alina-Daniela
  2. Del-Cet Mario-Massimo
  3. Georgescu Cerasela
  4. Ioan Mihai-Alexandru
  5. Paraschiv Catalin-Adrian
  6. Piciu Marilena-Valentina
  7. Robu Constanta
  8. Zamfirescu Gabriel-Doru.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sectorului 6
  1. Blagan Gina
  2. Botea Raluca-Cristiana
  3. Bunescu Ion
  4. Crisan Cristian-Orlando
  5. Dinu Mihai
  6. Gavadia Florentina
  7. Jercan Rodica-Niculina
  8. Lazaroniu Oana
  9. Lipatov Claudia
 10. Popa Simona-Cristina
 11. Radu Angela-Luminita
 12. Udangiu Razvan-Viorel
 13. Ulianov Lucian.

    Parchetul de pe linga Judecatoria nr. 2 a sectorului agricol Ilfov
  1. Bojinca Cristian
  2. Bradiceanu Simona
  3. Chirculescu Maria
  4. Constantinescu Aurelia-Lora
  5. Cruceanu Aura
  6. Dima Nita
  7. Manea Valentin
  8. Popescu Liviu
  9. Purcarin Catalin
 10. Rusu Simona-Cristina
 11. Sutiman Liviu.

    Parchetul de pe linga Tribunalul Cluj
  1. Schiop Teodor.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Cluj-Napoca
  1. Budusan Ovidiu Ion
  2. Chis Vasile
  3. Danciu Erika Monica
  4. Dobocan Doru Adi
  5. Prunean Georgeta
  6. Molnar Teodora
  7. Pop Traian
  8. Sandor Nicolae.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Turda
  1. Barbu Georgica
  2. Deac Dan
  3. Dragoste Grigore Danut
  4. Rosca Rozalia.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Dej
  1. Ciceu Gabriel Alexandru
  2. Cublesan Stefan
  3. Koncz Arpad
  4. Schwachhofer Iosif.

    Parchetul de pe linga Tribunalul Bistrita-Nasaud
  1. Iacob Gheorghe.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Bistrita
  1. Ciubuca Traian Miron
  2. Pop Dacia
  3. Sangeorzan Angela Dorina
  4. Sutea Elena Rodica.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Nasaud
  1. David Petru
  2. Moldovan Adriana-Veturia.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Beclean
  1. Ianos Gheorghe.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Baia Mare
  1. Baias Horatiu Ovidiu
  2. Cocuta Gheorghe
  3. Cristea Daniela Maria
  4. Petran Ioan
  5. Popescu Ovidiu-Horia.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sighetu Marmatiei
  1. Ardelean Ioan
  2. Berinde Laurenta
  3. Motoarca Aurelia
  4. Tupita Ioan.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Viseu de Sus
  1. Pop Vasile
  2. Tomoioaga Anuta.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Dragomiresti
  1. Mircea Ioan.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Zalau
  1. Frasineanu Vasile
  2. Papita Chivu
  3. Stana Pompilia Dana.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Simleu Silvaniei
  1. Bogdan Floare
  2. Braban Mircea
  3. Miclea Iuliu
  4. Radulescu Teodor.

    Parchetul de pe linga Tribunalul Constanta
  1. Teodorescu Madalina.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Constanta
  1. Belu Laura
  2. Danciu Neculai
  3. Draghici Vasile
  4. Enache Gheorghe
  5. Ioja Ioan
  6. Lazar Claudiu
  7. Stoicescu Camelia-Manuela
  8. Serbu Mihala.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Medgidia
  1. Ciorobea Aurel-Mihail
  2. Dumitra Cornelia
  3. Florea Adina
  4. Imbrea Ioan
  5. Puiu Zarafina.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Mangalia
  1. Drentea Lenuta.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Tulcea
  1. Alexandru Gigel-Marian
  2. Axinte Maria
  3. Ciulei Severin
  4. Retca Ion
  5. Sirbu Vasile.

      Parchetul de pe linga Judecatoria Babadag
  1. Caragea Doru
  2. Matei Ionel
  3. Pocora Paul-Augustin.

     Parchetul de pe linga Judecatoria Tirgu Mures
  1. Alexe Sorin-Lucian
  2. Brasoveanu Mircea
  3. Drasovean Camelia-Simona
  4. Gavriluti Vasile
  5. Ghitu Gabriela
  6. Gliga Rodica-Maria
  7. Milasan Mariana
  8. Moldovan Petru-Viorel
  9. Szabo Laurentiu
 10. Vrinceanu Olga.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Sighisoara
  1. Aldea Virgil-Horatiu
  2. Oprea Elena
  3. Oprea Simion-Silviu
  4. Proteasa Constantin.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Miercurea-Ciuc
  1. Cristea Moisa
  2. Cosarca Iacob
  3. Dobrica Adriana-Liliana
  4. Katona Gheorghe-Francisc
  5. Vaides Ioan.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Odorheiu Secuiesc
  1. Csibi Iuliu
  2. Erdos Andrei
  3. Oace Viorel.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Toplita
  1. Citiriga Eugen
  2. Marcu Petru
  3. Mandru Petru
  4. Pasalega Iancu.

    Parchetul de pe linga Judecatoria Gheorgheni
  1. Kiss Iuliu
  2. Varga Maria.

    Parchetul Militar de pe linga Tribunalul Militar Teritorial 
  1. Capitan magistrat Tudor Marin.

    Parchetul Militar Bucuresti de pe linga Tribunalul Militar Bucuresti
  1. Locotenent-colonel magistrat Chirita Ionel
  2. Locotenent-colonel magistrat Pantea Vasile
  3. Maior magistrat Mihai Nitu Daniel
  4. Maior magistrat Niculescu Vasile
  5. Capitan magistrat Coteanu Niculae
  6. Capitan magistrat Covei Stela
  7. Capitan magistrat Ionica Voicu.

    Parchetul Militar Constanta de pe linga Tribunalul Militar Bucuresti
  1. Colonel magistrat Petre Constantin
  2. Locotenent-colonel magistrat Jurca Ilie-Virgil
  3. Locotenent-colonel magistrat Prosan Adrian-Mihai
  4. Locotenent-colonel magistrat Staneci Barbieru Eugen
  5. Maior magistrat Notlender Adrian.

    Parchetul Militar Ploiesti de pe linga Tribunalul Militar Bucuresti
  1. Locotenent-colonel magistrat Olteanu Nicolae-Florin
  2. Maior magistrat Bunescu Corneliu
  3. Maior magistrat Manole Gheorghe
  4. Maior magistrat Sampetru Marcel
  5. Capitan magistrat Doana Vasile
  6. Capitan magistrat Vasilache Ion.

    Parchetul Militar Bacau de pe linga Tribunalul Militar Iasi
  1. Colonel magistrat Cozma Vasile
  2. Colonel magistrat Cute Aurel
  3. Locotenent-colonel magistrat Chiciu Traian
  4. Maior magistrat Finica Dan
  5, Maior magistrat Stoica Gheorghe.

    Parchetul Militar Iasi de pe linga Tribunalul Militar Iasi
  1. Colonel magistrat Mihai Stefan
  2. Colonel magistrat Razus Barbu
  3. Capitan magistrat Eva Emilian
  4. Capitan magistrat Pinzariu Liviu-Gabriel Mihai.

    Parchetul Militar Brasov de pe linga Tribunalul Militar Cluj
  1. Colonel magistrat Ionescu Gheorghe
  2. Locotenent-colonel magistrat Campeanu Mircea Stelut
  3. Locotenent-colonel magistrat Gruia Daniel-Isac
  4. Maior magistrat Stoenica Titi.

    Parchetul Militar Cluj de pe linga Tribunalul Militar Cluj
  1. Colonel magistrat Marinceanu Ioan-Sorin
  2. Locotenent-colonel magistrat Babiciu Gavril-Vasile
  3. Maior magistrat Siserman Viorel
  4. Capitan magistrat Botos Ilie
  5. Capitan magistrat Mora Ioan-Gabriel.

    Parchetul Militar Tirgu Mures de pe linga Tribunalul Militar Cluj
  1. Colonel magistrat Ciobota Viorel
  2. Colonel magistrat Sandu Marin
  3. Maior magistrat Blaj Liviu Lucian
  4. Maior magistrat Chindea Calin-Lucian.

    Parchetul Militar Craiova de pe linga Trbunalul Militar Timisoara
  1. Colonel magistrat Vaduva Emil
  2. Locotenent-colonel magistrat Diaconeasa Vladimir
  3. Maior magistrat Alexandru Ion
  4. Maior magistrat Cojocaru Dumitru
  5. Maior magistrat Filimon Doru
  6. Maior magistrat Nuta Ovidiu.

    Parchetul Militar Oradea de pe linga Tribunalul Militara Timisoara
  1. Locotenent-colonel magistrat Patrauta Simion
  2. Locotenent-colonel magistrat Pop Ioan
  3. Capitan magistrat Moza Gheorghe.

    Parchetul Militar Timisoara de pe linga Tribunalul Militar Timisoara
  1. Colonel magistrat Izdrescu Muresan Petru Filimon
  2. Maior magistrat Balan Romeo
  3. Maior magistrat Cosneanu Gheorghe
  4. Maior magistrat Parvu Florin Doru
  5. Capitan magistrat Cojocariu Adrian
  6. Capitan magistrat Ilina Radu-Gheorghe.
                            -----------


Sâmbătă, 26 iulie 2014, 12:06

Declinare de raspundere: Informațiile publicate în aceasta rubrică, precum și textele actelor normative nu au caracter oficial.