Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Biroul permanent Versiunea pentru printare
septembrie 2005 - februarie 2006

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Văcăroiu Nicolae PSD
2. Vicepreședinți Berceanu Radu Mircea D.A.
3.   Meleșcanu Teodor Viorel D.A.
4.   Tudor Corneliu Vadim PRM
5.   Cutaș George Sabin PC
6. Secretari Ivănescu Paula Maria D.A.
7.   Iorgovan Antonie PSD
8.   Ungheanu Mihai PRM
9.   Puskás Valentin Zoltán UDMR
10. Chestori Păcuraru Nicolae Paul Anton D.A.
11.   Chelaru Ioan PSDdin oct. 2005

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Chestori Nicolae Șerban PSDpână în oct. 2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 iunie 2019, 20:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro