Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
februarie - septembrie 2006

Bogdan Olteanu
Bogdan Olteanu
PNL
Președinte
din mar. 2006

Miron Tudor Mitrea Valer Dorneanu Lucian Augustin Bolcaș Daniela Popa
Miron Tudor Mitrea
PSD
Vicepreședinte
Valer Dorneanu
PSD
Vicepreședinte
din mar. 2006
Lucian Augustin Bolcaș
PRM
Vicepreședinte
Daniela Popa
PC
Vicepreședinte

Victor-Viorel Ponta Dan Radu Rușanu Gheorghe Albu Gelil Eserghep
Victor-Viorel Ponta
PSD
Secretar
Dan Radu Rușanu
PNL
Secretar
din mar. 2006
Vicepreședinte
până în mar. 2006
Gheorghe Albu
PD-L
Secretar
Gelil Eserghep
PRM
Secretar

Valeriu Ștefan Zgonea Ioan Oltean Hunor Kelemen Miron Ignat
Valeriu Ștefan Zgonea
PSD
Chestor
din apr. 2006
Ioan Oltean
PD-L
Chestor
Hunor Kelemen
UDMR
Chestor
Miron Ignat
Minoritati
Chestor
Foști membri ai Biroului permanent

Adrian Năstase Titu Nicolae Gheorghiof Marin Diaconescu
Adrian Năstase
PSD
Președinte
până în mar. 2006
Titu Nicolae Gheorghiof
PNL
Secretar
până în mar. 2006
Marin Diaconescu
PSD
Chestor
până în apr. 2006

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 13 noiembrie 2018, 6:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro