Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
februarie - septembrie 2012

Valeriu Ștefan Zgonea
Valeriu Ștefan Zgonea
PSD
Președinte
din iul. 2012
Vicepreședinte
până în mai 2012

Ioan Oltean Florin Iordache Viorel Hrebenciuc Eugen Nicolicea
Ioan Oltean
PD-L
Vicepreședinte
Florin Iordache
PSD
Vicepreședinte
Viorel Hrebenciuc
PSD
Vicepreședinte
din mai 2012
Eugen Nicolicea
Prog.
Vicepreședinte
din mai 2012

Georgian Pop Dumitru Pardău Niculae Mircovici
Georgian Pop
PSD
Secretar
Dumitru Pardău
PD-L
Secretar
Niculae Mircovici
Mino.
Secretar

Gheorghe Albu Nicolae Bănicioiu Dan-Ștefan Motreanu Dénes Seres
Gheorghe Albu
PD-L
Chestor
Nicolae Bănicioiu
PSD
Chestor
Dan-Ștefan Motreanu
PNL
Chestor
Dénes Seres
UDMR
Chestor
Foști membri ai Biroului permanent

Roberta Alma Anastase Marian Sârbu Mihai Alexandru Voicu
Roberta Alma Anastase
PD-L
Președinte
până în iul. 2012
Marian Sârbu
Prog.
Vicepreședinte
până în mai 2012
Mihai Alexandru Voicu
PNL
Secretar
până în aug. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 28 iulie 2017, 9:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro