Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
februarie - septembrie 2006

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Olteanu Bogdan PNLdin mar. 2006
2. Vicepreședinți Mitrea Miron Tudor PSD
3.   Dorneanu Valer PSDdin mar. 2006
4.   Bolcaș Lucian Augustin PRM
5.   Popa Daniela PC
6. Secretari Ponta Victor-Viorel PSD
7.   Rușanu Dan Radu
Vicepreședinte până în mar. 2006
PNLdin mar. 2006
8.   Albu Gheorghe PD-L
9.   Eserghep Gelil PRM
10. Chestori Zgonea Valeriu Ștefan PSDdin apr. 2006
11.   Oltean Ioan PD-L
12.   Kelemen Hunor UDMR
13.   Ignat Miron Minoritati

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Președinte Năstase Adrian PSDpână în mar. 2006
Secretari Gheorghiof Titu Nicolae PNLpână în mar. 2006
Chestori Diaconescu Marin PSDpână în apr. 2006

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 noiembrie 2017, 10:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro