Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
septembrie 2006 - februarie 2007

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Olteanu Bogdan PNL
2. Vicepreședinți Mitrea Miron Tudor PSD
3.   Ponta Victor-Viorel PSD
4.   Bolcaș Lucian Augustin PRM
5.   Popa Daniela PC
6. Secretari Munteanu Ioan PSD
7.   Zgonea Valeriu Ștefan PSD
8.   Rușanu Dan Radu PNL
9.   Albu Gheorghe PD-L
10. Chestori Popa Cornel PNLdin dec. 2006
11.   Oltean Ioan PD-L
12.   Kelemen Hunor UDMR
13.   Ignat Miron Minoritati

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Chestori Motreanu Dan-Ștefan PNLpână în dec. 2006

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 9:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro