Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
septembrie 2014 - februarie 2015

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Zgonea Valeriu Ștefan PSD
2. Vicepreședinți Mitrea Miron Tudor PSD
3.   Neacșu Marian PSDdin oct. 2014
4.   Motreanu Dan-Ștefan PNL
5.   Oltean Ioan PDL
6. Secretari Ciolacu Ion-Marcel PSD
7.   Buican Cristian PNL
8.   Mircovici Niculae Minoritati
9.   Mincă Liliana ND
10. Chestori Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
11.   Grama Horia PSD
12.   Palăr Ionel PNL
13.   Seres Dénes UDMR

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Vicepreședinți Hrebenciuc Viorel PSDpână în oct. 2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 6:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro