Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Biroul permanent Versiunea pentru printare
februarie - septembrie 2012

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Zgonea Valeriu Ștefan
Vicepreședinte până în mai 2012
PSDdin iul. 2012
2. Vicepreședinți Oltean Ioan PD-L
3.   Iordache Florin PSD
4.   Hrebenciuc Viorel PSDdin mai 2012
5.   Nicolicea Eugen Prog.din mai 2012
6. Secretari Pop Georgian PSD
7.   Pardău Dumitru PD-L
8.   Mircovici Niculae Mino.
9. Chestori Albu Gheorghe PD-L
10.   Bănicioiu Nicolae PSD
11.   Motreanu Dan-Ștefan PNL
12.   Seres Dénes UDMR

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Președinte Anastase Roberta Alma PD-Lpână în iul. 2012
Vicepreședinți Sârbu Marian Prog.până în mai 2012
Secretari Voicu Mihai Alexandru PNLpână în aug. 2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 iulie 2019, 13:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro