CONSTANȚA
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > CONSTANȚA Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Ariton Gheorghe PRM
2. Baltă Tudor PDSR PSD
3. Chirobocea Petre
până în 5.02.2001
PDSR
înlocuit de
Motoc Marian-Adrian
din 6.02.2001
 PDSR  PSD
4. Comănici Radu
până în 18.12.2000
PRM
înlocuit de
Stoian Mircea
din 18.01.2001
 PRM  
5. Eserghep Gelil PRM
6. Giuglea Ștefan PDSR PSD
7. Hașotti Puiu PNL
8. Mitu Octavian PDSR PSD
9. Naum Liana Elena PDSR PSD
10. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PD PSD
11. Știreanu Octavian
până în 10.01.2001
PDSR
înlocuit de
Daraban Aurel
din 18.01.2001 - până în oct. 2004
 PDSR  PSD
12. Cerchez Metin
ales la nivel național
  UDTR
13. Pambuccian Varujan
ales la nivel național
  UAR
14. Sali Negiat
ales la nivel național
  UDTTMR
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 octombrie 2017, 13:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro