DÂMBOVIȚA
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > DÂMBOVIȚA Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Albu Gheorghe PD
2. Ana Gheorghe
până în 10.07.2004
PDSR PSD
înlocuita de
Ionescu Cornelia
din 1.09.2004
 PDSR  PSD
3. Calcan Valentin Gigel PDSR PSD
4. Cucu Aurel
până în 10.01.2001
PDSR
înlocuit de
Nicolae Ion
din 6.02.2001 - până în iul. 2004
 PDSR  PSD
înlocuit de
Hossu Valentin Tiberiu
din 1.09.2004
 PDSR  PSD
5. Ionescu Costel Marian PRM
6. Merce Ilie PRM
7. Popa Virgil PDSR PSD
8. Stan Ion PDSR PSD
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 21 octombrie 2017, 2:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro