ARAD
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > ARAD Versiunea pentru printare
Legislatura 1996-2000
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Bercea Florian
până în 6.04.1999
Bercea Florian   PDSR
înlocuit de
Jurcă Teodor
din 29.04.1999
Jurcă Teodor    PDSR  
2. Calimente Mihăiță Calimente Mihăiță   PNTCD   Indep.
3. Gheorghiof Titu Nicolae Gheorghiof Titu Nicolae   PNL
4. Ghidău Radu Ghidău Radu   PNTCD
5. Putin Emil-Livius-Nicolae Putin Emil-Livius-Nicolae   PSDR
6. Rațiu Ion
până în 17.01.2000
Rațiu Ion   PNTCD
înlocuit de
Popa Ștefan
din 1.02.2000
     PNL  
7. Tokay Gheorghe Tokay Gheorghe   UDMR
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 februarie 2019, 21:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro