OLT
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > OLT Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Ciuceanu Radu PRM
2. Diaconescu Marin
până în 5.02.2001
PDSR
înlocuit de
Bozgă Ion
din 6.02.2001
 PDSR  PSD
3. Florescu Nicolae-Doru
până în 9.10.2001
PRM
înlocuit de
Popescu Costel-Eugen
din 22.10.2001
 PRM  
4. Georgescu Florin
până în 11.10.2004
PDSR PSD
înlocuit de
Delureanu Virgil
din 18.10.2004
 PSD  
5. Grădinaru Nicolae PDSR PRM
6. Iordache Florin PDSR PSD
7. Popa Constanța PRM
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 21 octombrie 2017, 15:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro