SIBIU
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > SIBIU Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Bucur Mircea PRM PSD
2. Cindrea Ioan
până în 12.01.2001
PDSR
înlocuit de
Suditu Gheorghe
din 6.02.2001
 PDSR  PSD
3. Enescu Nicolae PRM
4. Nan Nicolae PD
5. Podgorean Radu PDSR PSD
6. Rusu Horia Mircea
până în 29.01.2001
PNL
înlocuit de
Știrbeț Cornel
din 20.02.2001
 PNL  
7. Wittstock Eberhard-Wolfgang
ales la nivel național
  FDGR
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 decembrie 2017, 0:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro