BIHOR
Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Circumscriptii electorale > BIHOR Versiunea pentru printare
Legislatura 2000-2004
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Duță Vasile PRM   Indep.
2. Maior Liviu
până în 24.03.2003
PDSR PSD
înlocuit de
Maghiar Teodor
din 3.04.2003 - până în iun. 2004
 PDSR  PSD
înlocuita de
Bunea Doina
din 6.09.2004
 PSD  
3. Mărgineanu Ștefan Gheorghe PRM
4. Pete Ștefan UDMR
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 4:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro