Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
1996-2000 (dep.)
1992-1996 (dep.)
1990-1992 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1990-1992 > Adunarea Deputaților > Marțian Dan Versiunea pentru printare

Marțian DAN
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 1990-1992

DEPUTAT - Presedintele Adunării Deputaților
ales deputat în circumscriptia electorala nr.38 VASLUI
data validarii: 18 iunie 1990

Membru al Biroului Permanent
în sesiunea parlamentara:sep. - oct. 1992 - Președinte
 feb. - aug. 1992 
 iun. 1990 - feb. 1992 

Formatiunea politica:
 
FSN-Frontul Salvării Naționale

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Frontului Salvării Naționale 

Comisii speciale
Comisia de redactare a proiectului de regulament al Adunării Deputaților

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 octombrie 2018, 1:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro