Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-prezent > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2012-prezent

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Pop Georgian deputat PSD  
2. Vicepreședinți Popa Octavian-Marius deputat neafiliat  
3. Secretari Verestóy Attila
secretar din 7 feb. 2013
senator UDMR  
4. Membri Atanasiu Teodor senator PNL  
5.   Codîrlă Liviu deputat PSD  
6.   Ghiță Sebastian-Aurelian deputat PSD  
7.   Preda Cezar-Florin deputat PNL  
8.   Savu Daniel senator neafiliat  
9.   Stroe Radu deputat PSD 09.02.2015

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Ghiță Sebastian-Aurelian deputat PSD 07.02.2013

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bejinariu Eugen deputat PSD   07.02.2013
2. Grindeanu Sorin Mihai deputat PSD 07.02.2013 15.12.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 28 iulie 2016, 9:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro