Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Parlamentul României > Comisii > Controlul SRI Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Georgian Pop Pop Georgian deputat PSD  
2. Vicepreședinți Octavian-Marius Popa Popa Octavian-Marius deputat ALDE  
3. Secretari Attila Verestóy Verestóy Attila
secretar din 7 feb. 2013
senator UDMR  
4. Membri Teodor Atanasiu Atanasiu Teodor senator PNL  
5.   Liviu Codîrlă Codîrlă Liviu deputat PSD  
6.   Sebastian-Aurelian Ghiță Ghiță Sebastian-Aurelian deputat PSD  
7.   Cezar-Florin Preda Preda Cezar-Florin deputat PNL  
8.   Daniel Savu Savu Daniel senator neafiliat  
9.   Radu Stroe Stroe Radu deputat PSD 09.02.2015

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Sebastian-Aurelian Ghiță Ghiță Sebastian-Aurelian deputat PSD 07.02.2013

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Eugen Bejinariu Bejinariu Eugen deputat PSD   07.02.2013
2. Sorin Mihai Grindeanu Grindeanu Sorin Mihai deputat PSD 07.02.2013 15.12.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 15 aprilie 2021, 16:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro