Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Onaca Dorel-Constantin
președinte din 10 sep. 2008
PD-L  
2. Vicepreședinți Ciornei Silvia
vicepreședinte din 2 sep. 2008
PC 06.02.2008
3. Secretari Antonie Ștefan-Mihail
secretar din 10 sep. 2008
PD-L 02.09.2008
4. Membri Cutaș George Sabin PC 08.02.2007
5.   Mihăilescu Petru Șerban PSD  
6.   Moldoveanu Ileana PSD 30.06.2008
7.   Moldoveanu Viorel Aurelian PD-L 02.09.2008
8.   Neagu Nicolae neafiliat  
9.   Novolan Traian PSD  
10.   Șerbu Gheorghe Vergil PNL 29.10.2008
11.   Zsombori Vilmos UDMR 04.02.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Ciornei Silvia PC 12.02.2008 02.09.2008
2.   Dinescu Valentin PRM 13.06.2007 12.01.2008
3.   Neagu Nicolae neafiliat 02.09.2008 08.09.2008
4.   Onaca Dorel-Constantin PD-L   19.06.2005
5.   Tănăsescu Dan Claudiu neafiliat 19.06.2005 13.06.2007
6. Vicepreședinți Copos Gheorghe PC   01.02.2005
7.   Cutaș George Sabin PC 08.02.2007 02.09.2008
8.   Gheorghe Constantin PD-L 01.02.2005 08.02.2007
9. Secretari Țâbuleac Mihai PD-L   13.02.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Antonie Ștefan-Mihail PD-L 11.10.2005 06.03.2007
2. Copos Gheorghe PC   01.02.2005
3. Crețu Ovidiu Teodor PSD 11.02.2008 23.06.2008
4. Dinescu Valentin PRM 13.06.2007 12.01.2008
5. Fekete Szabó Andras Levente UDMR   12.09.2005
6. Gheorghe Constantin PD-L   08.02.2007
7. Marinescu Marius PC   11.10.2005
8. Pete Ștefan UDMR 12.09.2005 20.06.2007
9. Petrescu Ilie PC   19.06.2005
10. Puskás Valentin Zoltán UDMR 20.06.2007 13.07.2007
11. Strătilă Șerban-Cezar PNL   08.02.2007
12. Szabó Ilona UDMR 10.09.2007 04.02.2008
13. Tănăsescu Dan Claudiu neafiliat 19.06.2005 13.06.2007
14. Țâbuleac Mihai PD-L   30.06.2008
15. Țicău Silvia Adriana PSD   03.12.2007
16. Vosganian Varujan PNL 08.02.2007 29.10.2008
17. Vraciu Jan PD-L 06.03.2007 02.09.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 26 aprilie 2019, 11:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro