Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Păcuraru Nicolae Paul Anton
președinte din 10 noi. 2008
PNL 29.10.2008
2. Vicepreședinți Ștefan Viorel PSD  
3. Secretari Șereș Ioan-Codruț
secretar din 20 dec. 2006
PC 20.12.2006
4. Membri Arcaș Viorel PSD  
5.   Florescu Ion PSD  
6.   Funar Gheorghe PRM 06.02.2006
7.   Mardare Radu Cătălin PSD 11.02.2008
8.   Neagu Nicolae neafiliat 15.06.2006
9.   Popescu Ionel PD-L  
10.   Szentmiklósi Zoltán-Lajos UDMR 10.11.2008
11.   Vișan Gelu PD-L 02.09.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Popa Aron Ioan PNL 19.12.2006  
2.   Vosganian Varujan PNL   14.12.2006
3. Secretari Ciornei Silvia PC   20.12.2006

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Berceanu Radu Mircea PD-L 11.10.2005 15.06.2006
2. Ciornei Silvia PC   20.12.2006
3. Crețu Ovidiu Teodor PSD 10.12.2007 11.02.2008
4. Dina Carol PRM   06.02.2006
5. Ioțcu Petru Nicolae neafiliat   25.06.2008
6. Mardare Radu Cătălin PSD   10.12.2007
7. Pete Ștefan UDMR 20.06.2007 13.10.2008
8. Petre Maria PD-L   11.10.2005
9. Popa Aron Ioan PNL 14.12.2006 13.10.2008
10. Puskás Valentin Zoltán UDMR   20.06.2007
11. Rădoi Ovidiu PD-L   19.09.2005
12. Vosganian Varujan PNL   14.12.2006

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 19 aprilie 2019, 15:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro