Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Prodan Tiberiu Aurelian
președinte din 8 feb. 2007
PNL 08.02.2007
2. Vicepreședinți Popescu Dan-Mircea
vicepreședinte din 19 mar. 2007
PSD  
3. Secretari Corodan Ioan
secretar din 21 mai 2007
PNL 21.05.2007
4. Membri Ivănescu Paula Maria PD-L  
5.   Jurcan Dorel PD-L  
6.   Mărășescu Nicolae PSD 11.02.2008
7.   Nasleu Ioan PRM 06.12.2008
8.   Németh Csaba UDMR  
9.   Rădoi Ion PSD  
10.   Roibu Aristide PSD 20.02.2006
11.   Terinte Radu PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Jurcan Dorel PD-L   17.02.2005
2.   Popa Aron Ioan PNL 17.02.2005 14.12.2006
3. Vicepreședinți Popescu Dan-Mircea PSD   06.02.2006
4.   Rădoi Ion PSD 01.09.2006 19.03.2007
5. Secretari Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL   21.05.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bindea Liviu-Doru PRM   12.09.2005
2. Chelaru Ioan PSD   29.09.2005
3. Corodan Ioan PNL 09.02.2006 19.02.2007
4. Crețu Ovidiu Teodor PSD   11.02.2008
5. Nicolae Șerban PSD 29.09.2005 20.02.2006
6. Oprea Mario-Ovidiu PNL   17.02.2005
7. Păcuraru Nicolae Paul Anton PNL   21.05.2007
8. Petrescu Ilie PC 19.02.2007 27.02.2007
9. Popa Aron Ioan PNL 17.02.2005 14.12.2006
10. Stan Petru neafiliat 27.02.2007 06.12.2008
11. Ungheanu Mihai PRM 12.09.2005 09.02.2006
12. Vosganian Varujan PNL 14.12.2006 08.02.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 22 aprilie 2019, 23:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro