Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Regulament Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cristian Cucuian Cucuian Cristian
președinte din 2 sep. 2008
PD-L 02.09.2008
2. Vicepreședinți Vasile Ioan Dănuț Ungureanu Ungureanu Vasile Ioan Dănuț
vicepreședinte din 8 sep. 2008
PSD 31.10.2007
3. Membri Gheorghe-Viorel Dumitrescu Dumitrescu Gheorghe-Viorel PRM 23.02.2006
4.   Péter Eckstein Kovács Eckstein Kovács Péter UDMR  
5.   Paula Maria Ivănescu Ivănescu Paula Maria PD-L 23.02.2006
6.   Șerban Nicolae Nicolae Șerban PSD 23.02.2006
7.   Norica Nicolai Nicolai Norica PNL 04.09.2005
8.   Tiberiu Aurelian Prodan Prodan Tiberiu Aurelian PNL 29.03.2007
9.   Doru Ioan Tărăcilă Tărăcilă Doru Ioan PSD  
10.   Gavrilă Vasilescu Vasilescu Gavrilă PC 22.02.2007

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Ștefan-Mihail Antonie Antonie Ștefan-Mihail PD-L 21.09.2006 25.02.2008
2.   Radu Mircea Berceanu Berceanu Radu Mircea PD-L   21.09.2006
3.   Mihai Țâbuleac Țâbuleac Mihai PD-L 25.02.2008 30.06.2008
4. Vicepreședinți Antonie Iorgovan Iorgovan Antonie PSD    
5. Secretari Liviu-Doru Bindea Bindea Liviu-Doru PRM   04.01.2006
6.   Verginia Vedinaș Vedinaș Verginia PRM 23.02.2006  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ștefan-Mihail Antonie Antonie Ștefan-Mihail PD-L 21.09.2006 25.02.2008
2. Radu Mircea Berceanu Berceanu Radu Mircea PD-L   21.09.2006
3. Liviu-Doru Bindea Bindea Liviu-Doru PRM   04.01.2006
4. Dan Cârlan Cârlan Dan PD-L 11.10.2005 24.10.2005
5. Ioan Chelaru Chelaru Ioan PSD 11.10.2005 24.10.2005
6. Valentin Dinescu Dinescu Valentin PRM   24.10.2005
7. Antonie Iorgovan Iorgovan Antonie PSD   04.10.2007
8. Șerban Nicolae Nicolae Șerban PSD   11.10.2005
9. Norica Nicolai Nicolai Norica PNL   01.09.2005
10. Mario-Ovidiu Oprea Oprea Mario-Ovidiu PNL 23.02.2006 29.03.2007
11. Maria Petre Petre Maria PD-L   11.10.2005
12. Nicolae-Vlad Popa Popa Nicolae-Vlad neafiliat   11.10.2005
13. Radu Terinte Terinte Radu PNL 23.02.2006 22.02.2007
14. Mihai Țâbuleac Țâbuleac Mihai PD-L 25.02.2008 30.06.2008
15. Gavrilă Vasilescu Vasilescu Gavrilă PC   24.10.2005
16. Verginia Vedinaș Vedinaș Verginia PRM 23.02.2006 13.10.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 mai 2019, 17:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro