Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Rotaru Ion PSD  
2. Vicepreședinți Secășan Iosif PNL  
3. Secretari Grosu Corneliu
secretar din 2 mar. 2011
Prog.  
4. Membri Boitan Minerva PNL  
5.   Câmpanu Liviu Prog. 02.03.2011
6.   Günthner Tiberiu UDMR  
7.   Ichim Paul PNL  
8.   Ion Vasile neafiliat  
9.   Rădulescu Șerban PNL  
10.   Udriștoiu Tudor PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Udriștoiu Tudor PD-L 02.03.2011

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Chivu Sorin Serioja Prog. 28.10.2009 02.03.2011
2. Cinteză Mircea PD-L   09.12.2011
3. Sârbu Ilie PSD   28.10.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 noiembrie 2017, 4:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro