Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Muncă Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bașa Petru
președinte din 4 oct. 2010
PD-L 04.10.2010
2. Vicepreședinți Boitan Minerva
vicepreședinte din 8 feb. 2010
PNL 08.02.2010
3. Secretari Cordoș Alexandru
secretar din 16 feb. 2009
PSD  
4. Membri Albert Álmos UDMR  
5.   Coca Laurențiu Florian PSD  
6.   Găină Mihăiță PSD  
7.   Mitrea Elena PSD  
8.   Mocanu Alexandru PD-L  
9.   Rădulescu Cristian PD-L 19.10.2010
10.   Rușeț Ion PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Rădulescu Cristian PD-L   04.10.2010
2. Vicepreședinți Câmpanu Liviu Prog. 16.02.2009 09.09.2009
3.   Cordoș Alexandru PSD   16.02.2009
4.   Nedelcu Vasile Prog. 09.09.2009 08.02.2010

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Câmpanu Liviu Prog.   08.02.2010
2. Jurcan Dorel PD-L   19.10.2010
3. Nedelcu Vasile Prog.   08.02.2010
4. Popa Cornel PNL 08.03.2010 25.06.2012
5. Rădulescu Cristian PD-L   04.10.2010

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 noiembrie 2017, 3:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro