Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dumitrescu Cristian-Sorin PSD  
2. Vicepreședinți Croitoru Cătălin PSD  
3.   Göndör Marius-Sorin
vicepreședinte din 13 iun. 2012
PD-L  
4.   Kötő Iosif UDMR  
5. Secretari Burcău Doina PSD  
6.   Zisopol Dragoș Gabriel
secretar din 24 sep. 2012
Mino.  
7. Membri Ardeleanu Sanda-Maria PD-L  
8.   Berci Vasile PNL  
9.   Buda Viorel-Vasile PNL  
10.   Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD  
11.   Chircu Doinița-Mariana PD-L  
12.   Cristea Victor PSD  
13.   Dumitrică George Ionuț PNL  
14.   Farkas Anna-Lili UDMR  
15.   Gliga Vasile Ghiorghe PSD  
16.   Gust Băloșin Florentin PSD  
17.   Hogea Gheorghe PNL  
18.   Mustea-Șerban Răzvan PD-L  
19.   Petö Csilla-Mária UDMR  
20.   Resmeriță Cornel-Cristian PSD  
21.   Spînu Teodor-Marius PD-L 08.02.2010
22.   Stanciu Anghel PSD  
23.   Stavrositu Maria neafiliat  
24.   Surpățeanu Mihai PD-L  
25.   Vasilică Radu Costin PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Radan Mihai Mino.  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Florea Damian PNL 08.03.2011
2. Iacob Ridzi Monica Maria neafiliat 08.02.2010
3. Radan Mihai Mino. 01.07.2012
4. Roman Ioan Sorin PSD 08.03.2011
5. Săftoiu Ana Adriana PNL 02.02.2012
6. Stroe Ionuț-Marian PNL 08.03.2011
7. Zătreanu Dan-Radu PD-L 08.03.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 iulie 2017, 19:35
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro