Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Dunava Costel Neculai PSD  
2. Vicepreședinți Burciu Cristina PNL  
3.   Focșa Dumitru-Viorel
vicepreședinte din 2 feb. 2021
AUR 01.02.2021
4.   Paladi George-Adrian PSD  
5. Secretari Kelemen Attila UDMR  
6.   Stoica Bogdan-Alin Minoritati  
7.   Șoldan Gheorghe PSD  
8. Membri Botez Mihai-Cătălin USR  
9.   Gheorghe Andrei Daniel PNL 03.03.2021
10.   Hangan Pollyanna-Hanellore USR  
11.   Molnar Radu-Iulian USR 21.04.2021
12.   Năcuță Sorin PNL  
13.   Presură Alexandra PSD  
14.   Simion George-Nicolae AUR 24.03.2021
15.   Stancu Paul PSD  
16.   Stoian Maria PNL  
17.   Șimon Gheorghe PSD  
18.   Todosiu Beniamin USR  
19.   Tuță George-Cristian PNL  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Făgărășian Valentin-Ilie PNL   03.03.2021
2. Gavrilă Anamaria Neafiliați 01.02.2021 24.03.2021
3. Miruță Radu-Dinel USR   21.04.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 16 octombrie 2021, 12:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro