Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1992-1996 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
1992-1996

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Buruiană Florin PNȚCD  
2.   Dedu Stelian FDSN/PDSR  
3.   Incze Tiberiu Ștefan UDMR  
4.   Ionescu Gheorghe FDSN/PDSR  
5.   Iurcu Mihail FSN/PD 21.03.1995
6.   Kozsokár Gábor UDMR 18.11.1993
7.   Lazăr Dan Petru PUNR  
8.   Lupu Ioan FDSN/PDSR 18.11.1993
9.   Momanu Valeriu FDSN/PDSR  
10.   Pop Ioan Constantin FDSN/PDSR  
11.   Popescu-Necșești Adrian Dumitru OCL 18.11.1993
12.   Săndulescu Șerban PNȚCD 18.11.1993
13.   Stoicescu Victor neafiliat 14.11.1994

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Blaga Ionel FSN/PD   25.04.1994
2. Lădaru Mihail PN   07.02.1996
3. Mocuța Traian-Ștefan FDSN/PDSR 06.09.1994 21.03.1995
4. Moldovan Constantin neafiliat 14.11.1994 09.09.1996

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 23 ianuarie 2020, 11:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro