Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Bădulescu Doru Laurian PDSR  
2.   Brânzan Emilian PNL 07.09.2000
3.   Cataramă Viorel neafiliat  
4.   Doandeș Petra PDSR 07.09.2000
5.   Gaiță Doru PDSR  
6.   Găvănescu Vicentiu neafiliat  
7.   Hăucă Teodor PD  
8.   Ionescu Cazimir Benedict neafiliat 25.02.1997
9.   Moisin Ioan PNȚCD 19.12.1996
10.   Pop Ioan-Sabin PD 16.11.1998
11.   Preda Florea PRM  
12.   Puskás Valentin Zoltán UDMR  
13.   Sersea Nicolae PDSR 07.09.2000
14.   Spineanu Ulm Nicolae PNȚCD 17.02.1998
15.   Ungureanu Vasile PNL 16.12.1996

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Burtea Marcu PDSR   28.06.2000
2. Buruiană Florin neafiliat   19.12.1996
3. Ciupe Aurel Liviu PD   01.06.1998
4. Gavaliugov Corneliu Dorin PD 08.09.1998 16.11.1998
5. Juravlea Petru neafiliat   17.02.1998

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 20 august 2018, 19:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro