Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Țapu Nazare Eugen
președinte din 7 sep. 2015
PNL 07.09.2015
2. Vicepreședinți Belacurencu Trifon PSD  
3. Secretari Anghel Cristiana-Irina
secretar din 22 iun. 2015
PLC 22.06.2015
4. Membri Agrigoroaiei Ionel PSD  
5.   Chiru Gigi Christian PLC  
6.   Constantinescu Florin PSD  
7.   Ghilea Găvrilă PNL 28.04.2014
8.   Oprea Ștefan Radu PSD  
9.   Pașca Liviu Titus PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Iliescu Lucian PSD   07.09.2015
2. Secretari Mihai Cristian Dănuț PNL 17.02.2014 22.06.2015
3.   Mihai Neagu neafiliat   17.02.2014

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ariton Ion PLC   28.04.2014
2. Iliescu Lucian PSD   07.09.2015
3. Mihai Cristian Dănuț PNL 17.02.2014 22.06.2015
4. Mihai Neagu neafiliat   17.02.2014
5. Mihăilescu Petru Șerban neafiliat   01.09.2016
6. Tudor Doina-Anca PNL   07.06.2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 iulie 2019, 20:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro