Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Rușanu Dan Radu PNL  
2. Vicepreședinți Marin Gheorghe PSD  
3.   Purceld Octavian-Mircea
vicepreședinte din 5 mar. 2002
PRM  
4. Secretari Lepădatu Lucia Cornelia PSD  
5.   Vida Iuliu UDMR  
6. Membri Armaș Iosif PSD  
7.   Arnăutu Eugenu PSD  
8.   Avramescu Constantin-Gheorghe PNL 20.10.2003
9.   Bălășoiu Amalia PSD  
10.   Bran Vasile PD  
11.   Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD  
12.   Enescu Nicolae PRM 05.02.2002
13.   Giuglea Ștefan PSD  
14.   Godja Petru PSD  
15.   Maior Dorin Lazăr PSD  
16.   Marcu Gheorghe PSD  
17.   Mocioi Ion PRM  
18.   Păduroiu Valentin PSD  
19.   Pășcuț Ștefan PRM 02.05.2001
20.   Pécsi Francisc UDMR  
21.   Popa Cornel PNL  
22.   Popescu Dan Ioan PSD  
23.   Puwak Hildegard-Carola PSD  
24.   Rus Ioan PSD  
25.   Satnoianu Tănase PRM 13.09.2004
26.   Sersea Nicolae PSD  
27.   Spiridon Nicu PSD  
28.   Stanciu Zisu PSD  
29.   Tcaciuc Ștefan Minoritati  
30.   Tudose Mihai PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Stanciu Zisu PSD 05.03.2002

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Florescu Nicolae-Doru PRM   09.10.2001
2. Man Mircea PD   05.06.2003
3. Pop Napoleon PNL 28.12.2000 20.10.2003
4. Popescu Costel-Eugen PRM 22.10.2001 05.02.2002
5. Rădulescu Grigore Emil PRM   05.07.2004
6. Tunaru Raj-Alexandru neafiliat   02.05.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 11 decembrie 2018, 17:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro