Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Tudose Mihai PSD  
2. Vicepreședinți Purceld Octavian-Mircea PRM  
3.   Vainer Aurel Minoritati  
4. Secretari Nosa Iuliu
secretar din 13 dec. 2006
PSD  
5.   Popa Cornel PNL  
6. Membri Almăjanu Marin PNL  
7.   Almășan Liviu PD-L  
8.   Băluț Lucian PSD 11.02.2008
9.   Borbély László UDMR 05.02.2008
10.   Brînză William Gabriel PD-L  
11.   Buda Ioan PSD 02.03.2006
12.   Constantinescu Viorel PD-L  
13.   Cristea Ioan PNL 05.02.2008
14.   Gerea Andrei Dominic PNL  
15.   Godja Petru PSD  
16.   Pascu Bogdan PC  
17.   Sandu Gabriel PD-L 05.03.2007
18.   Stoica Ion PD-L  
19.   Teodorescu George Alin PSD  
20.   Uricec Eugen Constantin PD-L 16.09.2008
21.   Ursărescu Dorinel PNL  
22.   Vladu Iulian PD-L 16.09.2008
23.   Zamfirescu Dan Dumitru PRM  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Nicula Vasile Cosmin PSD 22.11.2006

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bara Nicolae PD-L   05.02.2008
2. Giurescu Ion PSD   14.02.2005
3. Hoinaru Marian PD-L 05.03.2007 26.06.2007
4. Lakatos Petru UDMR   05.02.2008
5. Moldovan Emil Radu PSD   11.02.2008
6. Nicula Vasile Cosmin PSD   22.11.2006
7. Niță Constantin PSD   14.02.2005
8. Racoceanu Viorel PD-L   19.11.2006
9. Sandu Gabriel PD-L   06.02.2007
10. Sârbu Mugurel Liviu PD-L   20.06.2008
11. Videanu Adriean PD-L   03.02.2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 22 octombrie 2017, 4:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro