Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Economică Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Tudose Mihai PSD  
2. Vicepreședinți Oprișcan Mihai Doru
vicepreședinte din 9 noi. 2011
PD-L  
3.   Vainer Aurel Mino.  
4. Secretari Almăjanu Marin
secretar din 16 sep. 2009
PNL  
5.   Grama Horia
secretar din 8 mai 2012
PSD 21.02.2012
6. Membri Cărare Viorel neafiliat  
7.   Gerea Andrei Dominic PNL  
8.   Iacob Strugaru Stelică PD-L  
9.   Itu Cornel PSD  
10.   Lupu Mihai PNL  
11.   Neacșu Marian PSD  
12.   Nica Dan PSD 08.03.2011
13.   Nistor Laurențiu PSD  
14.   Palașcă Viorel PNL  
15.   Păsat Dan PD-L  
16.   Popescu Adrian PD-L  
17.   Sava Andrei-Valentin PSD 08.03.2011
18.   Seremi Ștefan PD-L  
19.   Șandru Mihaela Ioana PD-L 08.03.2011
20.   Vreme Valerian PD-L 20.10.2009

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Stoica Mihaela PD-L 28.06.2010
2. Secretari Atanasiu Teodor PNL 09.09.2009
3.   Cherecheș Cătălin neafiliat 02.03.2010

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Arion Viorel PD-L   20.06.2012
2. Atanasiu Teodor PNL   09.09.2009
3. Cherecheș Cătălin neafiliat   30.05.2011
4. Grama Horia PSD   08.03.2011
5. Pál Árpád UDMR   23.11.2010
6. Rusu Valentin PNL   20.10.2009
7. Sava Andrei-Valentin PSD   20.10.2009
8. Stoica Mihaela PD-L   28.06.2010
9. Șandru Mihaela Ioana PD-L   21.04.2009
10. Teodorescu Horia PSD   30.06.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 21 octombrie 2017, 20:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro