Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Senatul > Comisii > Cultură Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Păunescu Adrian PSD  
2. Vicepreședinți Zanc Grigore PSD  
3. Secretari Pruteanu George Mihail
secretar din 13 sep. 2004
neafiliat 06.09.2004
4. Membri Constantinescu Eugeniu-Marius PRM  
5.   Feldman Radu Alexandru PNL  
6.   Kereskényi Alexandru UDMR  
7.   Paleologu Alexandru PNL 28.06.2001
8.   Rebreanu Nora Cecilia PSD 12.01.2001
9.   Rotaru Florin PSD 05.04.2004
10.   Solcanu Ion PSD  
11.   Ungheanu Mihai PRM  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Constantinescu Eugeniu-Marius PRM 13.09.2004

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Florescu Eugeniu Constantin PRM 06.09.2004
2. Hoha Gheorghe PSD 05.04.2004
3. Nicolaescu Sergiu-Florin PSD 12.01.2001
4. Vasile Radu PD 28.06.2001

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 23 octombrie 2019, 12:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro