Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Cultură Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Mălaimare Mihai Adrian PSD  
2. Vicepreședinți Duțu Constantin PRM  
3.   Voicu Mădălin-Ștefan PSD  
4. Secretari Márton Árpád-Francisc UDMR  
5.   Stana-Ionescu Ileana Minoritati  
6. Membri Bălăeț Mitică PRM 20.02.2001
7.   Dolănescu Ion PRM  
8.   Firczak Gheorghe Minoritati 16.02.2004
9.   Gurzău Adrian PD 13.09.2004
10.   Gvozdenovici Slavomir Minoritati  
11.   Kelemen Hunor UDMR  
12.   Lari-Iorga Leonida PRM  
13.   Loghin Irina PRM  
14.   Moldoveanu Eugenia PSD  
15.   Muscă Monica Octavia PNL  
16.   Nicolicea Eugen PSD  
17.   Pușcaș Vasile PSD  
18.   Sarkady Zsolt Csaba UDMR 13.09.2004
19.   Sassu Alexandru PSD  
20.   Vasilescu Lia Olguța PRM  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Firczak Gheorghe Minoritati 14.10.2002
2. Iordache Florin PSD 22.02.2001
3. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD 16.02.2004
4. Natea Ovidiu PSD 12.03.2001
5. Onisei Ioan PD 13.09.2004

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 octombrie 2017, 14:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro