Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Cultură Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Micula Cătălin
președinte din 12 sep. 2006
PNL 11.09.2006
2. Vicepreședinți Nassar Rodica
vicepreședinte din 11 apr. 2006
PSD  
3.   Străchinaru Petre
vicepreședinte din 8 mar. 2005
PD-L 03.03.2005
4. Secretari Avram Dumitru
secretar din 15 iun. 2005
PRM  
5.   Márton Árpád-Francisc UDMR  
6. Membri Alui-Gheorghe Adrian PNL 16.09.2008
7.   Amet Aledin Minoritati  
8.   Buciu Angela PRM 13.06.2005
9.   Bușoi Diana Maria PD-L 18.02.2008
10.   Buzatu Dan Horațiu PNL 18.02.2008
11.   Coclici Radu Eugeniu PSD 30.09.2008
12.   Dumitrescu Zamfir neafiliat  
13.   Frâncu Emilian Valentin PNL  
14.   Gvozdenovici Slavomir Minoritati  
15.   Kelemen Hunor UDMR  
16.   Mălaimare Mihai Adrian PNL  
17.   Mihalache Sorin Dan PSD  
18.   Podgorean Radu PSD  
19.   Popescu Corneliu PD-L 18.02.2008
20.   Popescu Ionica Constanța PC  
21.   Stănescu Mircea PSD  
22.   Șandru Marcela Lavinia neafiliat  
23.   Taloș Gheorghe-Mirel PNL 05.02.2008
24.   Voicu Mădălin-Ștefan PSD 11.02.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Olteanu Bogdan PNL   02.02.2005
2.   Turcan Raluca PD-L 02.02.2005 12.09.2006
3. Vicepreședinți Dumitrescu Zamfir neafiliat 07.06.2005 23.03.2006
4.   Mălaimare Mihai Adrian PNL   07.06.2005
5.   Șandru Marcela Lavinia neafiliat   08.03.2005

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Antonescu George Crin Laurențiu PNL 06.02.2007 05.02.2008
2. Băeșu George PSD   07.06.2005
3. Codîrlă Liviu PD-L 18.02.2008 17.06.2008
4. Crețu Gabriela PSD   20.12.2007
5. Muscă Monica Octavia neafiliat   06.02.2007
6. Olteanu Bogdan PNL   11.09.2006
7. Popp Cosmin Gabriel PD-L 22.12.2004 01.11.2005
8. Toma Florentina Marilena PSD   05.03.2007
9. Turcan Raluca PD-L   06.02.2007
10. Vasilescu Lia Olguța PSD   13.06.2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 23 ianuarie 2018, 9:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro