Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Cultură Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Turcan Raluca PD-L  
2. Vicepreședinți Amet Aledin Mino.  
3.   Socaciu Victor PSD  
4. Secretari Novac Cornelia Brîndușa PD-L  
5.   Pâslaru Florin-Costin PSD  
6. Membri Anastase Roberta Alma PD-L  
7.   Anghel Florin Serghei PD-L  
8.   Bobeș Marin PSD 18.10.2011
9.   Cazan Mircea-Vasile PNL  
10.   Irimescu Mircea PNL  
11.   Kelemen Hunor UDMR  
12.   Luca Ciprian-Florin PSD  
13.   Márton Árpád-Francisc UDMR  
14.   Paleologu Theodor PD-L  
15.   Popov Dușan Mino.  
16.   Taloș Gheorghe-Mirel PNL  
17.   Voicu Mădălin-Ștefan PSD  
18.   Zoicaș Gheorghe PNL 22.12.2009

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bănicioiu Nicolae PSD 08.02.2010 23.11.2010
2. Burlacu Cristian-Ion PD-L 08.03.2011 18.10.2011
3. Fenechiu Relu PNL   16.02.2009
4. Roman Gheorghe PSD   20.10.2009
5. Spînu Teodor-Marius PD-L   19.10.2009
6. Știrbu Gigel-Sorinel PNL 22.05.2012 11.09.2012
7. Trandafir Teodora Virginia PD-L 29.09.2010 09.02.2012
8. Uioreanu Horea-Dorin PNL 08.03.2011 22.05.2012
9. Zoicaș Gheorghe PNL 16.02.2009 10.11.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 22 septembrie 2017, 9:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro