Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Parlamentul României > Comisii > Legi securitatea națională Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Preda Cezar-Florin deputat PD-L  
2. Vicepreședinți Stan Ion deputat PSD  
3. Secretari David Cristian senator PNL  
4.   Verestóy Attila senator UDMR  
5. Membri Banias Mircea Marius senator PNL  
6.   Blaga Vasile senator PD-L  
7.   Canacheu Costică deputat PD-L  
8.   Mircovici Niculae deputat Mino.  
9.   Nistor Vasile senator PNL  
10.   Săniuță Marian-Florian deputat neafiliat  
11.   Sârbu Ilie senator PSD 31.05.2011
12.   Scutaru Adrian George deputat PNL  
13.   Vlase Petru Gabriel deputat PSD  

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Frunzulică Doru-Claudian deputat Prog. 20.04.2010 18.10.2011
2. Hrebenciuc Viorel deputat PSD   20.04.2010
3. Meleșcanu Teodor Viorel senator PNL   05.03.2012
4. Voicu Cătălin senator PSD   31.05.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 19 octombrie 2017, 17:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro