Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Necula Marius Gerard PD-L  
2. Vicepreședinți Nicoară Romeo Florin PNL  
3. Secretari Belacurencu Trifon PSD  
4. Membri Bălan Gheorghe Pavel PSD  
5.   Cibu Constantin Sever Prog. 02.03.2011
6.   Filip Petru PSD  
7.   Günthner Tiberiu UDMR  
8.   Lazar Sorin PSD  
9.   Prodan Tiberiu Aurelian PNL  
10.   Staicu Dumitru Florian PD-L  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bara Ion PD-L   26.10.2009
2. Cibu Constantin Sever Prog.   01.09.2010
3. David Gheorghe PD-L 28.10.2009 02.03.2011
4. Frâncu Emilian Valentin PNL 01.09.2010 29.06.2012
5. Onofrei Orest PD-L 26.10.2009 28.10.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 iunie 2019, 18:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro