Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Toma Ion
președinte din 16 sep. 2014
neafiliat 16.09.2014
2. Vicepreședinți Cotescu Marin-Adrănel
vicepreședinte din 18 mar. 2014
PNL 18.03.2014
3. Secretari Deneș Ioan
secretar din 4 feb. 2015
PSD  
4. Membri Bălu Marius PNL 11.06.2013
5.   Chiriac Viorel PSD  
6.   Cristina Ioan PNL 03.03.2014
7.   Klarik Laszlo Attila UDMR  
8.   Lazăr Sorin Constantin PSD 04.02.2015
9.   Luchian Dragoș PNL 18.03.2014
10.   Pașcan Emil-Marius PNL 17.03.2014
11.   Purec Ion Simeon PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Vâlcov Darius Bogdan PSD  
2. Vicepreședinți Popa Ion PNL 18.03.2014
3. Secretari Fifor Mihai-Viorel PSD 04.02.2015

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Cadăr Leonard PSD 11.06.2013
2. Fifor Mihai-Viorel PSD 04.02.2015
3. Grigoraș Viorel PNL 18.03.2014
4. Moga Nicolae PSD 03.03.2014
5. Popa Ion PNL 18.03.2014
6. Vâlcov Darius Bogdan PSD 16.09.2014
7. Volosevici Andrei-Liviu PLC 17.03.2014

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 26 septembrie 2018, 6:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro