Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Camera Deputaților > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Popescu Emil-Teodor PNȚCD  
2. Vicepreședinți Negoiță Liviu Gheorghe
vicepreședinte din 3 noi. 1999
USD-PD 19.04.1999
3.   Popa Ioan-Mihai PDSR  
4. Secretari Grădinaru Nicolae
secretar din 20 dec. 1996
PDSR  
5.   Petreu Liviu PNȚCD  
6. Membri Achimescu Victor-Ștefan neafiliat  
7.   Bălăeț Mitică PRM  
8.   Bujor Liviu PNL 18.09.1997
9.   Cristea Gabriela USD-PD 29.06.2000
10.   Dejeu Gavril PNȚCD  
11.   Dobre Traian PDSR  
12.   Dragu George PDSR 07.04.1997
13.   Dumitriu Carmen PDSR  
14.   Elek Matei Barna UDMR 21.02.2000
15.   Enache Marian neafiliat  
16.   Gavra Ioan PUNR 17.09.1998
17.   Ionescu Marina PDSR  
18.   Lepșa Victor Sorin neafiliat 04.02.1999
19.   Nanu Romeo neafiliat  
20.   Nistor Vasile USD-PD 24.03.1997
21.   Paneș Iosif Minoritati 24.03.1997
22.   Pavelescu Claudiu Costel PNȚCD 10.02.2000
23.   Popa Ștefan PNL 21.02.2000
24.   Putin Emil-Livius-Nicolae USD-PSDR  
25.   Radu Elena Cornelia Gabriela PNȚCD  
26.   Székely Ervin-Zoltan UDMR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Stancov George-Iulian USD-PD 18.10.1999

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Gavrilaș Teodor USD-PD 12.03.1998 30.06.1998
2. Jurcan Dorel USD-PD 15.11.1999 21.02.2000
3. Oltean Ioan USD-PD   24.03.1997
4. Pop Leon Petru PUNR   21.10.1999
5. Severin Adrian neafiliat   05.02.1998
6. Stancov George-Iulian USD-PD   18.10.1999
7. Stănescu Mihai-Sorin PNL   18.09.1997
8. Stoica Valeriu PNL   21.02.2000
9. Tamás Sándor UDMR   21.02.2000

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 iulie 2018, 21:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro