Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Buda Daniel PD-L  
2. Vicepreședinți Ciucă Liviu-Bogdan PNL  
3.   Iordache Florin PSD  
4.   Nica Nicolae-Ciprian
vicepreședinte din 4 iul. 2011
PSD  
5. Secretari Andronache Gabriel PD-L  
6.   Gorghiu Alina-Ștefania
secretar din 26 mai 2010
PNL 12.05.2010
7. Membri Axenie Carmen PD-L  
8.   Chiuariu Tudor-Alexandru PNL  
9.   Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L  
10.   Gabor Gheorghe PNL  
11.   Grosaru Mircea Mino.  
12.   Gurzău Adrian PD-L 17.05.2011
13.   Jipa Florina Ruxandra neafiliat  
14.   Lup Silvestru Mircea PSD  
15.   Máté András-Levente UDMR  
16.   Nicolicea Eugen Prog.  
17.   Pandele Sorin Andi PD-L  
18.   Panțîru Tudor PSD  
19.   Prigoană Vasile-Silviu neafiliat 27.03.2012
20.   Stragea Sorin Constantin PSD  
21.   Știrbeț Cornel PD-L  
22.   Știrbu Gigel-Sorinel PNL 11.09.2012
23.   Tița-Nicolescu Gabriel PD-L 17.03.2010

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Secretari Timiș Ioan PD-L 26.05.2010

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD   08.03.2011
2. Boldea Mihail neafiliat   27.03.2012
3. Coroamă Gheorghe PSD 20.10.2009 27.10.2009
4. Dobre Ciprian Minodor PNL   26.06.2012
5. Dumitrescu Liana Mino.   27.01.2011
6. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD 08.02.2010 08.03.2011
7. Ponta Victor-Viorel PSD 27.10.2009 08.03.2011
8. Sava Andrei-Valentin PSD 20.10.2009 08.03.2011
9. Timiș Ioan PD-L   15.08.2010
10. Tița-Nicolescu Gabriel PD-L   27.10.2009
11. Udrea Elena Gabriela PD-L   15.04.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 26 iulie 2017, 13:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro