Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Andon Sergiu PC  
2. Vicepreședinți Iordache Florin PSD  
3.   Timiș Ioan
vicepreședinte din 29 ian. 2007
PNL  
4. Secretari Băeșu George
secretar din 7 oct. 2005
PSD 07.06.2005
5.   Jipa Florina Ruxandra PSD  
6. Membri Adam Ioan PSD 11.02.2008
7.   Adomnicăi Mirela Elena PSD 21.02.2005
8.   Bărbulețiu Tiberiu PNL 06.02.2007
9.   Bolcaș Lucian Augustin PRM  
10.   Bruchental-Pop Ionela PD-L 08.09.2008
11.   Buda Daniel PD-L  
12.   Butnaru Vasile PSD 11.02.2008
13.   Buzea Cristian Valeriu PRM 05.03.2007
14.   Ciucă Liviu-Bogdan PC  
15.   Dobre Traian PNL  
16.   Dumitrescu Cristian-Sorin PSD  
17.   Dumitrescu Liana Minoritati  
18.   Gabor Gheorghe PNL  
19.   Ghișe Ioan PNL 06.02.2007
20.   Grosaru Mircea Minoritati 03.05.2005
21.   Máté András-Levente UDMR  
22.   Nádudvary Gheorghe Augustin Eugen UDMR 08.09.2008
23.   Nicolicea Eugen PSD 15.05.2006
24.   Ponta Victor-Viorel PSD 21.03.2005
25.   Știrbeț Cornel PD-L 11.02.2008
26.   Toma Florentina Marilena PSD 05.03.2007
27.   Ujeniuc Dragoș PNL 18.02.2008
28.   Ungureanu Petre PD-L 11.02.2008
29.   Vlasov Mihail PNL 08.09.2008

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Știrbeț Cornel PD-L 29.01.2007
2. Secretari Dumitrescu Cristian-Sorin PSD 07.10.2005

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD 02.03.2006 11.02.2008
2. Buda Ioan PSD   02.03.2006
3. Călian Petru PD-L   12.10.2006
4. Gonțea Ion PD-L   14.07.2008
5. Pardău Dumitru PD-L   07.02.2005
6. Popp Cosmin Gabriel PD-L 07.06.2007 11.02.2008
7. Sârb Gheorghe PD-L   11.02.2008
8. Știrbeț Cornel PD-L   06.02.2007
9. Tamás Sándor UDMR 05.03.2007 03.07.2008
10. Ujeniuc Dragoș PNL   06.02.2007
11. Ungureanu Petre PD-L   06.02.2007
12. Zamfir Gabriel Sorin PNL 14.02.2005 18.02.2008
13. Zegrean Augustin PD-L   13.07.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 23 noiembrie 2017, 18:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro