Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Anchetă Ministerul Turismului Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
1. Președinte Orban Ludovic PNL
2. Vicepreședinți Bănicioiu Nicolae PSD
3.   Bleotu Vasile PSD
4. Secretari Țaga Claudiu Prog.
5. Membri Chiriță Dumitru PSD
6.   Vasile Aurelia Prog.

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Lakatos Petru UDMR 17.10.2011
2. Negoiță Robert Sorin PSD 20.06.2012
3. Săftoiu Ana Adriana PNL 01.02.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 16 februarie 2019, 19:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro