Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Căprar Dorel-Gheorghe PSD  
2. Vicepreședinți Mocioalcă Ion
vicepreședinte din 6 feb. 2018
PSD  
3.   Raețchi Ovidiu Alexandru PNL  
4.   Rodeanu Bogdan-Ionel USR  
5. Secretari Andrei Alexandru-Ioan
secretar din 6 feb. 2018
PSD  
6.   Lupescu Dumitru
secretar din 5 sep. 2017
USR  
7. Membri Apjok Norbert UDMR  
8.   Bejinariu Eugen PSD  
9.   Bontea Vlad PSD 06.02.2018
10.   Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL  
11.   Dobre Victor Paul PNL  
12.   Iftimie Neculai PSD  
13.   Mărgărit Mitică-Marius PSD 01.02.2017
14.   Olteanu Daniel PNL  
15.   Pop Georgian PSD  
16.   Popescu Nicolae-Daniel USR 04.10.2017
17.   Prișcă Răzvan Sorin PNL 21.02.2017
18.   Sămărtinean Cornel-Mircea PMP  
19.   Surgent Marius-Gheorghe ALDE  
20.   Vlase Petru Gabriel PSD  
21.   Weber Mihai PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Vicepreședinți Dobra Călin-Ionel PSD    
2.   Weber Mihai PSD 17.01.2017 06.02.2018
3. Secretari Mocioalcă Ion PSD   06.02.2018
4.   Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR   05.09.2017

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Dobra Călin-Ionel PSD   04.01.2017
2. Preda Cezar-Florin PNL   01.02.2017
3. Simonis Alfred - Robert PSD 01.02.2017 06.02.2018
4. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR   05.09.2017
5. Vasilescu Lia Olguța PSD   01.02.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 22 februarie 2018, 20:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro