Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 1996-2000 > Senatul > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
1996-2000

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Badea Dumitru PRM  
2.   Burghelea Ioan PNȚCD  
3.   Cerveni Niculae PNL 09.12.1996
4.   Clonaru Victor PNȚCD 15.11.1999
5.   Dobrescu Răsvan PNȚCD  
6.   Frunda György UDMR  
7.   Ionescu Cazimir Benedict neafiliat  
8.   Ninosu Petre PDSR  
9.   Opriș Octavian PDSR  
10.   Predescu Ion PDSR  
11.   Puskás Valentin Zoltán UDMR 04.02.1999
12.   Tărăcilă Doru Ioan PDSR 17.02.1997
13.   Ungureanu Vasile PNL 02.02.2000

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Bădiceanu Nistor PNȚCD 15.11.1999
2. Burtea Marcu PDSR 17.02.1997
3. Ciurtin Costică neafiliat 27.05.1999
4. Eckstein Kovács Péter UDMR 04.02.1999
5. Ionescu-Quintus Mircea PNL 02.02.2000
6. Ungureanu Vasile PNL 27.05.1999
7. Vasiliu Eugen PNL 09.12.1996

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 19 martie 2019, 8:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro